Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Sau rotatia sa se faca la fiecare 12 ore!:)) Unul de zi altul de noapte!:P
U.e. nato sa tinetzi calea. Sa salvatzi tzara. Sa mancatzi tot.
Ok..nici eu nu am foarte mare incredere in vorbele lui Calin Georgescu ! Si eu am zis ca nu putem crede orbeste in cineva despre caee majoritatea abia a aflat de o luna ! Adevarat si faptul ca ceea ce spune este! Dar am remarcat ca spui de caracter...si de informatie ! Ok..esti la curent cu faptul ca exista video uri in care fica elenei lasconi se plange de tratamentul mamei sale ? Cauta si asculta ce zice...apoi vorbim de caracter. Deci, un presedinte pe care nu il intereseaza de binele copilului sau...il poate interesa de binele poporului !? In afara de asta...sunt de parere ca elena lasconi nu va conduce tara daca iese presedinte, ci oamenii din spatele ei ! In concluzie, il prefer pe Calin Georgescu..asa cu bune si cu rele,ca are si el rele !
Când la Burleanu-i fuge pământul de sub picioare iese la atac! Parcă FRR era apolitică ???
Am vrut sa scriu ceva foarte interesant,dar vad ca toti santeti in campanie electorala pe aici,asa ca am renuntat ,deci ,succes la scos ochii unul la altul!
Ca sa iti raspund mai simplu domnule, toti politicienii nostri care au fost si sjnt nu ne fac cinste, suntem dezamagiti cu totii dar aici este vb despre un lucru mult mai important , siguranta tarii, strict economic in primul rand si apoi Doamne fereste si de altceva. Sa crezi ca faci o schimbare in bine inlocuind de ex pe lasconi sau orice politician cu acest domn Georgescu e ca si cum ti ai da foc la casa doar ca sa scapi de soareci. Ultima fraza nu imi apartine doar am vrut sa va dau un exemplu concret ca sa imi intelegeti mai bine punctul.de vedere.
Da, vorbesc romgleza dar spre deosebire de liderul suprem roman de pe tik tok eu vorbesc o engleza corecta, pentru ca am fost la scoala. Spre deosebire de Georgescu eu am invatat si istorie, ba chiar olimpic si atunci nu mi as putea permite sa jignesc neamul romanesc spunand ca romania trebuie sa invete intelepciunea Rusa, si asta tinand cont de istoricul din ultimii 150 160 de ani, de atrocitatile pe care le au comis rusii impotriva strabunicilor si buniclor.nostri atat romani cat si moldoveni. Eu nu am zis ca aceasta csndidata, Lasconi e solutia ideala, eu vad lucruri mult mai importante decat competenta doamnei. Cu ea cel mult ramanem unde suntem adica binisor sa zicem ca nu va face mare lucru si asta e. Cu domnul Gicu nu stim cum va fi, dar stim ca admira rusia stim ca nu i place UE stim ca NATO e cea mai slaba alianta , stiu ca pt dommul Gicu femeia nu ar teebui sa faca cezariana, stiu ca doctorii nu s buni, ca partidele politice ni ar trebui sa existe pe.modelul PCR, sa avem doar un partid, si alte minunatii spuse de Calin. Pentru mine e suficient sa il consider un anti roman in primul rand, prea riscant sa votez cu cineba ca el, si daca va castiga cu siguranta romania si noi toti vom avea doar de pierdut cel putin economic adica asta e garantat cand te asociezi cu o persoana de asemenea factura ca Gicu. Nicino tara civilizata nu va trece cu vederea faptul ca romanii au votat cu cineva care idolatrizeaza miscari fasciste, tirani criminali, democratia etc etc
prietene, jocul facut de georgescu si papusarii lui e pe termen lung. cine se astepta ca, daca iese georgescu, de luni o sa avem tancuri rusesti sa patruleze pe strazi e foarte naiv. oamenii adopta politica pasilor marunti si, cate un pic, cate un pic, ne aduc unde vor ei. esential pentru ei insa e sa faca primul pas. sa-l aduca pe georgica in pozitie mai intai (5 ani). si coalitia asta de guvernare care se preconizeaza, intre partide care se urasc, cat crezi tu ca o sa dureze? eu zic ca nu prea mult. dar hai sa zicem ca o sa dureze maxim. asta inseamna 4 ani. si puterea erodeaza. ceea ce inseamna ca peste 4 ani sunt mari sanse sa avem o majoritate de asa zis suvernanisti. cu georgica presedinte. si atunci o sa inceapa cu adevarat distractia. vezi jocul si perspectivele?
Burleanu e cam Burlesque, ca fotbalul n-are treaba cu politica! Ai grija de fotbal Burlene!!! Că de asta eşti acolo la Frf, că dacă vrei politics eṣi afară cu totul ṣi la-s să conducă cei care vor fotbal adevarat fără politică!!!
Nu președintele ne va scoate, ci chiar Europa și NATO când vor vedea cât de mulți proști au votat cu extremismul și anti-occident!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.