Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
acu' depinde si care dintre cei doi papagali - fostul si actualul - este mai pontist...
SISTEMUL reactioneaza prin cel mai prost om al sau analfabetul Iorgulescu, sper ca dl Burleanu sa reziste , e singura sansa pentru insanatosirea fotbalului romanesc !
Burleanu pregatit de servicii si Kiorete, fost consilier prezidential decorat, un manechin habarnist in fotbal. Gino instalat de Plagiatorul Toanta cu sedinte in miez de noapte prin carciumi. Politicul ingroapa falitul fotbal romanesc.
nu ma deranjeaza daca mai si mint atata timp cat readuc lucrurile asa cum ar trebui sa fie
la cimitir s-o plimbi pe t*ar*fa de ma*ta rrrromulane
si uite cum sare hotul in apararea hotilor,ma refer la ordinarul de iorgulescu.nehalitii astia dorm pe gramezi de bani,bata-i DUMNEZEU sa-i bata!
Burlică e bandit mare, a învăţat meserie de la Băşină.
Burleanu este un om slab, un om de nimic. Sa accepti contractul la inceput, si e clar ca a stiut toate clauzele, si apoi sa te intorci asa, e foarte urat. E un fatalau iar fotbalul romanesc are numai de pierdut cu el ca presedinte.
Nu credeam ca cineva poate avea un caracter mai infect ca Mitica sau Sandu.M-am inselat:a aparut basistul de Burleanu.Sper sa merga la bulau,odata cu "mentorul".
Se pare ca in locul lu' Dracu, l-au pus pa fiu-sau....mincinos, manipulator, lipsit de viziune asupra fenomenului. Doar un papitoi, care cum a ajuns la FRF a si uitat de fotbalul in sala la fel de repede ca si de promisiunile facute in campanie....Pai la Craiova, ca si la Petrolul si Pandurii, poate veni DNA fiind vorba de bani publici...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.