Alte știri din fotbal
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele de start
0
FC Bacău, câștigătoarea Cupei de Tineret » Victorie la limită în fața Petrolului Ploiești
0
Universitatea Craiova a negociat cu FCSB pentru Ștefan Târnovanu » Mihai Rotaru: „Ne-am dat seama că ne trebuie un portar”
0
Gigi Becali a ajuns din nou în presa internațională: „Cel mai nebun club din România. Patronul excentric a decis...”
1
Știri din fotbal internațional
Chelsea îl vrea înapoi pe Thiago Silva » Rolul-surpriză pregătit pentru legenda braziliană
0
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Pedro, la despărțirea de Lazio: „Mi-a fost greu să-mi stăpânesc emoțiile”
0
L-au atacat pe Vinicius jr: „Probabil că deja își căuta plaja potrivită”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
1
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
Volodimir Zelenski, după atacul rusesc din Ucraina: „Sunt chiar nebuni”. ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
=)) dar Mai avem Sanse la Calificare? Chiar daca batem tot nu suntem Siguri dar In primul rand nu batem noi pe toti In Bosnia sa zicem merci cu X Aia din Bosnia mai aveau putin si mancau selectionaru pentru 1-1 cy Albania sau cu cine au facut ei 1-1 Sczue de greselile de mai jos dar aicai nu pot sa scri cam multe :)
Sa ramana doar daca Romania se califica!Daca nu,sa caute un alt selectioner.
)) Cum ma? Parca cand a venit s-a zis asa ca calificare pentru mondialu din Africa e Pierduta si ca trebuie sa ne calificam la Euro 2012 Apoi dupa ce am batut pe Lituania toata lumea Bv Razvan etc etec Si acuma imi spun ca obiectiu nostru e mondialu? mai daca da la meciurile care le mai avem sa biltele moca daca tot jucam degeaba ca noi vrem sa ajungem la mondial dar jucam ca trebuia pai asa venim si noi La stadion ca e Moca Nu mi-a placut deloc de Razvanca Antrenor face numai Echipe Def
despre RAzVAN ://www.banatsport.ro/stiri/opinie-fobie-de-gol
eu sunt de acord,isi face treaba bine lucescu,pana la urma am pierdut doar cu 2-0 in franta si in plus am acumulat un numar impresionant de puncte dupa 3 meciuri....2!!:d))
un singur cuvant:ne/no/rociti,toti de la frf,o sa mai vad romania la un turneu final cand scapam de hotii care ne conduc,adica niciodata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.