Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
9
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
L-am vazut cu Suedia , e beton :)))
pierzi timpul. raspunde-le pe limba lor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e viitorul "balon de aur". Tac-su e vinovat , ca da in continuu la pompa . Are bun-simt , talent , dar Hagi Sr o sa-l distruga daca-l tot forteaza sa ajunga ce nu a ajuns el . Daca e adevarat e un mare pas pentru Razvan . Succes , oricum !
TRAIASCA MARELE FUHRER, MODERATORUL DE PE GIGISP, CARE FACE ABUZ DE DREPTURILE DE MODERATOR!
Bucurie mare in randul *** din Amsterdam!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, cum sa ajunga un fotbalist la Ayax fara sa treaca pe la FCSB "sa-i creasca Gigi valoarea"? :))))) Tocmai de aia a ajuns acolo in timp record, ca l-a flituit pe arogantul din Pipera. Ce tzeapa si-au luat baietii lui Hagi care au ajuns acolo. Acolo imbatranesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce se cenzureaza domnilor moderatori doar comentariile impotriva "stelistilor" si permiteti *** gen *** sa faca ce vor la voi pe site? Asta e cenzura scoasa direct din manualul comunistilor. Comentariu moderat pentru ca am scris *** Becali.... Daca e incorect ceea ce am spus, imi puteti spune si mie de la ce vine abrevierea FC FCSB? Poate eu sunt *** si nu stiu. RUSINE, duceti site-ul asta de rapa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Olandezii nu ă-și iau teapa,belgienii corupti au facut ca stanciu sa fie vandut pe 9.8 milioane
Ala micu si foarte talentat de care scrie presa in fiecare zi doar pentru ca e baiatul regelui pe unde joaca?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.