Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Sunt putini care au valoare de Mondiale...cu echipa asta facem 6 puncte ....dar dupa aia ..nu mai vedem nimik de fcaut decat sa ne uitam la TV ...e clar ...iar fac impresarii echipa nationala ...daca nu-i omoram impresarii din Clanul Becali ...nu mai cedem calificare 1000 de ani la mondiale...Lobontz , Lazar si Torje nu au ce cauta la nationala..Tatarusanu , Bouceanu si Chiriches ( e iesit din forma sportiva ) la fel...de la Vaslui( numai Sanmartean ???) nimik, de la cluj nimik...bravo Piti....
la asa selectioner si convocati, asa rezultate vom avea!
ceva normal dar nu avem unde sa ajungem cu asa echipa , la puscarie cu tine piturca !!!!! sunt atatia jucatori buni in camp dar ai och numai ptr steluta . sper sa pierzi din prima poate asa vei pleca
Pantelimon Radu Stefan Papp (Goian) Chiriches Sapunaru Tanase Sanmartean Lazar (Nicolae Grigore/Bourceanu) Maxim (Banel/Torje) Daniel Niculae (Grozav/Rusescu) Mutu (Marica/Marius Nicule)
sincer...ultimul loc e al nostru cu asha echipa kkt.....din toti doar rusescu si chiriches merita sa joace..
Asa-sasa ca, doar au dat de pamant cu PLAIESII invingandui la scor 13-1!!!! Are si Jiji dreptate...cam singura echipa mare din Liga1 plina de romanii,dar baietii sunt mai mult pentru playstation si Bambu decat pentru football
nu e si dumitras?? eu zic ca e cel mai bun fundas dreapta roman:)))la sapunaru sa nu cumva sa te gandesti
Sanmartean si Antal trebuie sa fie fara discutii in primul 11 la nationala....cine a vazut meciurile cu Inter nu are cum sa nu vada acest lucru. Tanase e pamant de flori fata de astia doi..... Antal munceste enorm, stie sa tina mingea, Sanmartean e super tehnic si are sclipiri....Tanase ce are???
Ori esti bolnav, ori nu gandesti! Cum sa-l iei pe Balgradean? In ciuda faptului ca e portar tot sare mingea din el ca din coltul mesei. Torje? 70 de minute jucate in ultimele 6 luni? Tucudean? Ah, esti dinamovist.. ce pretentii sa am? BONETTI antrenor la nationala si ne calificam!
adi popa cat era la chiajna nu-l baga nimeni in seama.cum a venit la steaua,a dat si el de 2 ori cu picioru-nbasica si gata,la nationala! tot asa nea piti si baietii care-l injurau pe nea lucescu jr,aduceti-va aminte ca el macar facea selectia cum trebuia,avea el o obsesie,dar era UNA SINGURA! o seara buna!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.