Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
0
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
6
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
nu s-au interesat ci chiar au facut apel. multi nu inteleg cat de important este ca am terminat pe primul loc cu 18 puncte din 18. practic ne-am asigurat barajul fara sa jucam preliminarile de mondial. mai mult,situatia este si mai ciudata. 100% din cele 8 din liga A si B,termina in primele 2 in preliminarile pentru mondial,dar nu bag mana in foc pentru restul de 3,cea ce inseamna ca sigur duce primul loc din liga C aka Romania,la barajul pentru mondial.dar locul 2,pe care-i suedia in liga c?
omul este chel de la vreo 25 de ani dar refuza sa se tunda la zero,chit ca arata capul lui ca si cum cineva ar fi scapat lipici pe un covor si dupa ar incerca sa il scoata cu violenta. si culmea ca nimeni nu-i spune nimic.ca si sani lui simona halep,o tot atacau astia pe halep pe cele mai abjecte lucruri dar de sani,nimic.
s-a dus talpan si l-au trimis la plimbare aia de la TAS,cu tot cu maculatura lui. mizerie de om ce esti.
ei uite ca avem un precedent aka Romania-kosovo in care repercursiunea a fost aproape zero. au pierdut doar cu 3-0 si noi am incasat amenzile si suspendarea terenului.
AMENZILE mari și multe date României SUNT MERITUL LUI BURLEANU care, în ciuda tratamentului incalificabil al Kosovo în meciul tur, nu a catadicsit să înainteze nici un protest la UEFA, fiind gentilom cu kosovarii în mod cu totul inexplicabil ! Acum inventează niște câștiguri care sunt REZULTANTE și nu niște cadouri ale UEFA, după strădania echipei pe ”câmpurile de luptă” !
Și astia au baut apă din paharul kosovarilor?????
Treaba e complicată. La ce sancțiuni a dictat UEFA, s-ar putea crede ca pe stadion era stare de asediu și kosovarii au fost forțați să părăsească terenul pentru a se salva. Amendă mică pe care au primit-o ar sugera acest lucru… TAS ar putea considera ca arbitrul ar fi trebuit să oprească meciul. Chiar și suedezii spun ca nu e normal ca “evenimentele produse în afara terenului “ să influențeze rezultatul. România trebuie să conteste decizia UEFA la TAS, pentru a ne putea apăra, pentru a putea arăta ca atmosfera de pe stadion nu impunea în niciun fel oprirea jocului si pentru a încerca să obținem sancțiuni mai drastice împotriva instigatorilor și simulantilor din Kosovo
Sä facä bine stimatii scandinavi sä-si vadä mai departe de productiile lor muzicale si de pestele lor ***.Si mai ales sä nu uite cä multe din succesele lor fotbalistice nu ar fi fost posibile dacä vikingii lor nu ar fi fost sprijiniti de o groazä de fotbaliatori cu nume slavone(nu musulmane)cu terminatia"...vici",in frunte cu eroul lor national,karatistul Ibrahimovici.Ahaaa!E posibil ca in ultima vreme sä fie si ei invadati de kosovo-albanezi si sä se discute de o compasiune blondä.Sau poate e doar oftica rämänerii färä avantajele terminärii peste Romänia.Oricum,pliscu'mic !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-are cum sa se intample asta, exista niste regulamente. Ca sa iesi de pe teren regulamentar trebuie ori sa fii in pericol fizic, ori sa intrerupa arbitrul partida. Ori nu s-a intamplat niciuna din astea doua.
Stire si titlu de cancan marca GSP ! Halal!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.