Alte știri din fotbal
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
1
„Nu ne-a dat un penalty!” » Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs + Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
Comenteaza meciul lasa povestile astea !Si mai lasa-ne cu statisticiule astea ...Mai mult au laudat camerele cu senzori si grafice!!!Eu cred ca asta nu cunoaste jucatorii de asta evita sa comenteze!!!!
cum ma sa vina lumea la stadion de la antena1 daca a vrut sa dea meciul de la 8 45 si nu de al 8 sa ajunga toti la metrou. ba vochine tu te auzi cit de penibil esti cu comentariul tau cu tot,pacat ca ati luam voi meciurile nationalei la ce comentatori aveti, cel care e cu vochin si comenteaza oricum e mai bun. bine ca nu l-ati adus si pe craciunescu sa comenteze !!!! lasati-ne fratilor
La luat vochin pe Dani Coman in direct in timpul meciului :) ... probabil urmeaza Mitica sau Becali in repriza a doua ?
Baaaaai, astia de la gsp, sunati-l careva pe Vochin si spuneti0i sa comenteze dracu' meciul, ca ne imbolnaveste de nervi!!!
Baieti, sa nu luati foarte multe haine cu voi la euro :)..doar pentru 2 saptamani..tin pumnii
ce grafica turbata are antenei 1, grafica de championship manager 08:))
bai vochine i-a du-te u si fa-ti o emisiune in direct....nu ne mai omora cu comentariile astea plictisitoare...lasa-ne
va rugam din suflet spuneti-i lui vochin asta sa nu ne mai chinuie cu acest comentariu prin care vrea sa ne demonstreze cat de bun cunoscator al fotbalului este el. este CARAGHIOS, A DEVENIT LA FEL DE ANTIPATIC CA SI "MARELE"DINU.SPUNETI-NE DOAR LA CINE ESTE MINGEA, CUM FACEA TOPESCU PE VREMURI, ca restul il vedem si noi. va rugam daca se poate, vorbiti cat mai putin, ne nervati.ne gandim cu groaza la comenteriile de la CE, NOROC CA MAI AVEM SI EUROSPORTUL. DECI, TACETI ODATA, SUNTETI
se vede pe http://antena1.ro/index.php?page=live unde se da pe deschide in player extern si se deschide cu media player
Sa-l pupe in dorsala Piturca pe Marica asta.. Bratu era o extrema stanga de care aveam nevoie. Extrema dreapta este piticania de Fl. Petre ce sa spun...Un nimeni. Apararea este varza. Buni cde ciuca batailor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.