Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a făcut bilanțul în mercato » 4 negocieri active la FCSB: „Vine pe 17 iunie” + „Este o discuție pentru Darius Olaru”
2
Rapid deschide mercato cu un transfer riscant » Stau cu emoții că ar putea să nu treacă vizita medicală!
1
Răzvan Lucescu a văzut în direct imaginile cu Gică Hagi la Georgia - România și a exclamat: „Doamne!”
0
Ioan Andone îi dă ultimatum: „De asemenea jucători nu ai nevoie”
0
Știri din fotbal internațional
ȘOC în Turcia » „Mirel Rădoi pleacă de la Gaziantep. Atitudinea lui recentă nu a fost tolerată”
17
Țara care dă 99 de jucători la Campionatul Mondial 2026 + Echipa națională care are 25 din 26 de fotbaliști născuți în străinătate
1
GRUPA F: Echipele tip, vedetele, programul meciurilor și toate detaliile despre Olanda, Japonia, Tunisia și Suedia
0
Fotbalul va intra într-o nouă dimensiune în America » Fiecare jucător de la Mondial va avea avatar digital 3D
1
Lifestyle
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
3
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Volodimir Zelenski: „Sunt pregătit pentru negocieri directe cu Vladimir ...
Libertatea
Momentul incredibil în care un scafandru scapă ca prin minune de o balenă ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Criza a lovit televiziunile: cine a pierdut și cine a făcut profit în 2025
Libertatea
Parca e altceva decât sâmbăta!O data la un an, se mai întâmplă.Hai România!
cum adica daca? si daca nu vrei,tot faci 6 puncte din 6 in dubla cu andor asi belarus. poate doar clona csu sa nu fii facut 6 din 6,ei fiind eliminati de lokomotiv georgia aia care nu au trecut un tur preliminari in istoria lor.
1-0 e suficient. Important este să ia cele 3 puncte . Succesc România, succes fc farusb ! Dacă ne calificaţi la Europene, jos pălăria, respect ! Ne retragem cuvintele adresate lui Hagi si Becali !
Ca li fi ca re
Ce se bucura astia! Si eu ma bucur, insa totusi mai moderat nu ar fi rau. Nationala cu Oprut, Baluta, chiar si Alibec, jucatori modesti... Alibec nici nu misca intr-un meci serios!
Suntem calificați prieteni
Steliștii își fac datoria. Mulțumim Man si Stanciu
olaru si sorescu plus tavi popescu au fost cei mai buni jucatori in meciul cu andorra. pai olaru a scos rosu pentru andorra. sorescu a fost singurul care a dat centrari exceptionale. ratiu da,a fost cel mai slab.
atata timp cat joaca jucatorii de la Steaua sau trecuti pe la Steaua,gen olaru,sorescu,tavi popescu,tanase,alibec,man,morutan,stanciu,nita etc. practic vreo 50% din jucatorii de la nationala convocati pentru astea 2 meciuri sunt de la Steaua sau au plecat pe inuman de multi bani de la Steaua. dar decizia de astazi a iccj face cat 3 victorii ale romaniei in finala campionatului european.
Dacă Naţionala face punctaj maxim , copilul lui Hagi în locul cui intră ? E corect, e normal sá scoţi unul din lotul actual, cind totul merge ceas ? 6 din 6 puncte ? Ar fi penibil , zic si eu aşa.....poate că asta e noua generaţi, nu se stie....si vine copilul lui Hagi si distruge legăturile, familia formată de Edi.... vom vedea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.