Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Parca văd ca vine un fcsbist și spune ca atunci când eram noi copii și era bancul ăla ca România sa declare război Americii dacă vrem sa devenim al 51-lea stat: dar dacă ii batem!? :-))))
Daca chiar ti-ai propus sa joci cu Nedelcearu , Chiricheș ,Camora sau Cicâldău si sa-i scoti pe Ovidiu Popescu si Andrei Burcă ...e clar ca nu ai ce cauta pe banca Romaniei ! Am senzatia ca o sa luam de la 3 "boabe" in sus ...
Bravo vecine !! Sunt de acord cu tine !!fc berceni - rfg 0-6
Mihaila nu rezista la turatie maxima 3 meciuri tari din 3 in 3 zile, dar mintea ta e in carantina.
Io as băga doar fcsbisti! De ce!? De mâncat bătaie oricum mâncam așa măcar ii facem definitiv de rusine, după ce ne bat nemții ca pe brazilieni la ei acasă evident ca “protagoniștii” se vor cere singuri afara! :-)))
Daca DILEMA lui este partea stanga,LA cum a jucat MIHAILA ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bun antrenor ! Daca iti da voie cu 1-5-5-1 esti cel mai tare...
Il scoți pe burca Și joci cu ******l singurul post problema e fundaș stânga...nu au pe cine pune acolo vadatiseama si Pinocchio tanase au jucat bine de ce sa I schimbi ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De obicei GSP nu nimeresre nici macar aproximativ echipa. Ce-i drept, e greu de anticipat će idei ii mai vin lui Radoi. In orice caz, nu cred ca Burca ar trebui scos, mai degraba ar trebui adus Tosca in locul lui Bancu. Il vad si pe Maxim in primul 11. La fel si Puscas. Nu vrea cred ca Cicaldau isi gaseste locul undeva. In stanga e batalie mare intre Tanase si Cicaldau. Probabil ca ar trebui sa jucam cu ambii, fiindca sunt in forma.
Bancu n-are ce căuta ,Cicaldau n-are ce căuta! Nu înțeleg de ce TREBUIE să fie și cineva de la prazu',dacă nu are(au) valoare??? Doar fiindcă Rădoi e oltean???Joci cu Germania,trezește-te muica Rădoi, că-ți dau ăia cu terenu-n cap!!! Trebuie TREI fundași centrali,cred eu Chiriches(cu toate că a greșit mult,dar altul mai bun n-ai),Burca și Toșca ,nici intr-un caz Nedelcearu,care-i varză, dreapta Mogos sau Popescu,stânga Camora(bătrân și depășit des,dar tot mai bun ca Bancu).Pe la mijloc nu pot lipsi Marin și Stanciu și Tănase, iar în atac Mihaila și Pușcas sau Man.Cred că 1-5-3-2,ori mai degrabă 1-5-5-1,e cam singura noastră variantă pentru un egal,căci victoria e așa, pentru narozi...Vom vedea,hai România!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.