Comentarii (19)
dubluv
dubluv  •  28 Martie 2021, 22:41
Postat de catalin.palcu pe 28 Martie 2021, 21:44

de ce sunt inepte comentariile ? ti se pare normal ca iei 2 goluri intr-un minut si sa mai aiba aia inca 5-6 ocazii mari la tine acasa. Vorbim de Macedonia , nu de Spania sau Franta. a, ca am scapat basma curata e una, dar daca continuam asa, f greu vom face puncte.

cei mai buni jucatori ai nostri nu sunt titulari la o echipa care va pica in a doua liga din Italia. Daca totusi am batut Macedonia este numai meritul lui Radoi. Ca facem sau nu facem puncte ... hai mai intai sa vedem ce jucatori avem.

277708536361513
Cristi Sorin  •  28 Martie 2021, 22:38
Postat de jean_valjean pe 28 Martie 2021, 21:45

Germania- trei jucatori de culoare si doi turci in primul 11, se rasuceste Hitler..

Ai dreptate...Dar eu nu o sa ma refer la culoarea pielii ci la rezonanta numelor ...De la Voller, Rummenigge, Breitener, Beckenbauer,Briegel la Gnabry si Sane ...

gido
gido  •  28 Martie 2021, 21:49

vom fi fericiti, ca inscriem un gol germaniei...pe autorul golului il facem erou national...dar vom lua 4...

jean_valjean
jean_valjean  •  28 Martie 2021, 21:45

catalin.palcu
catalin.palcu  •  28 Martie 2021, 21:44
Postat de lupu68 pe 28 Martie 2021, 21:35

Nu, asa nesimtire nu poate fi posibila! A doua oara in numai cateva zile cand face Geambasu comentarii inepte inainte ca meciul Nationalei sa inceapa. Prima oara a luat-o ***, sa vedem acum. Ce rusine de ziarist!

lupu68
lupu68  •  28 Martie 2021, 21:35

dora
dora  •  28 Martie 2021, 21:27

Mogoș nu este titular. Citește primul 11 cu atenție !

dakesis
dakesis  •  28 Martie 2021, 21:22

Tosca, Mogos, Camora... cand ii vad pe astia ma gandesc la un 3-0 scurt pt Germania.