Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Cu o mare parere de rau constat ca Edi iordanescu nu are valoarea de selectioner a tatalui sau. Anghel iordanescu n-ar fi riscat niciodata, la debut, cu o aparare formata din jucatori care nu au la activ nici macar trei meciuri impreuna. Cred ca Ratiu, Chiriches, Rus si Camora n-au jucat impreuna nici macar o repriza . Atunci nu trebuie sa ne mire lipsa de coordonare in linia de fund. Vrem o echipa noua dar jucam tot cu Chiriches "stalp al apararii". Din pacate , in ultima vreme, s-a transformat din "stalp" in "jalon". Ii ai la dispozitie pe Nedelcearu si Burca si tu joci cu Chiriches si Rus. Du-te Edi la tatal tau sa te invete ca secretul succeselor sale s-a datorat unei linii fund solide si unor mijlocasi la inchidere de valoare.
Nea Gigi nu face schimbări la pauză?!?
Si Maxim si Mitrita,la faza golului au uitat sa se replieze,ne-au prins 5 contra 4.
uita-te
Camora a alergat mai mult și mai cu folos decât toată echipa!
Dar cine-a zis ca Edi e antrenor?
De-aia tinea mortis Becali sa joace pe Arcul de Triumf. Ca acolo cand o dai in plopi ti se dau trei puncte.
Ar trebui bagat cineva care sa-l tina pe Chiriches
Daca ai obiectiv 2024 de ce nu schimbi gloabele astea care n-au produs nimic ani de zile la nationala ? Fa ba o echipa noua, cu 2-3 veterani si baga copii astia talentati care vor sa se afirme. Uitat-e cum fac alte nationale si dupa 1 an 2 au rezultate excelente. Tie-ti trebuie rezultate? Cu cine, cu gloabele astea plictisite ?
Chiriches a jucat excelent ?:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.