Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Cehia - Mexic și Africa de Sud - Coreea de Sud, meciurile decisive din Grupa A de la Campionatul Mondial
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
cat de prost trebuie sa fii sa afirmi despre cineva cu 25 de goluri la nationala cand tu ai un obosit gol ca nu ar fi in masura sa puna in discutie evolutia unor habarnisti, a unor neica nimeni. Astia fac de rusine sportul .
Slabi si se.mai enerveaza. Asa su t educati. Ei tot timpul ar trebui sa fie *** aplaudati etc. Pestele de cap se impute...arvtrebui si capul debitat si pus bazele unui fotbal profesionist. Insa nu cred ca avem cu cine, e.mai rau mediul asta fotbalistic decat politica. Cati penali is spala banutii in acest fenomen, nu avem idee. Asta e. Ne uitam la meciuri adevarate doar in tv. In rest e amatorism total. Fite, aere de vedete, in acelasi timp limbaj agramat si invorect, adica niste baieti needucati care cred ca sunt fotbalisti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai lasati ma arogantele astea cu Marica si asa mai departe!!! Cand vor ajunge petardele astea sa fie macar rezerve pe unde au jucat fostii mari jucatori ai nationalei atunci sa vorbeasca!!! Pana acum lustruiesc bancile la exhipe de mana a doua in Europa si sunt mari cocosi la Voluntari, Astra, Clinceni si asa mai departe.. avem o echipa zlaba in deaci si fara valoare! Poate sa vina si mama lui Klopp sau Giardiola ca nu are cum sa il faca Slim pe grasanul asta de Alibec sau pe altii sa ii invete sa faca o preluare(fara a sari mingea la 3m de ei!!!) sau sa traga la poarta!!!! Asa ca mai lasati omul in pace ca v-a scos in strada de atatea ori si ati cam uitat asta!!!!!! Astia nu sunt in stare sa bate Feroe si Malta !!!!!!!!!!Sa va fie rusine!!!!!!!
Bai cioflingarule, daca tu joci 11 meciuri si eu joc 2, tie ti se pare criteriu corect de finalizare SPORTIVA a competitiei!? Mai lasa tu echipa militiei si vezi ca altii au avut covid si au stat doua zile iar noi am stat izolati cate 2 saptamani pentru un caz!!!! Criteriul corect este atunci cand toate joaca acelasi numar de meciuri cioflingar oier ce esti!!!!!! Nuye tie!!!!!!!
A dat marica 25 de goluri in contextul in care a avut colegi pe mutu (chelsea ,juventus etc.),chivu ajax ,inter etc. in alt context era mediocru
Marica sa comenteze prin hotel dacă vrea ca fotbal nu a fost asa mare!
Ciprian are 51 de goluri in 14 ani de fotbal la echipei de club, spaima portarilor????????????????, la steaua a fost fenomenal!!! Alibec are talent d 3 ori mai mult ca el dar nu a avut noroc de un Lucescu.. Toti criticism si stim fotbal dar suntem penibili de zeci de ani.
Marica e ala pentru care uda terenul Piturca? Pentru ca nu stia cu cotofana? Sa taca din gura atunci!
Nu tin minte ce mari performante a facut nationala cu Marica atacant. E adevarat a dat destul de multe goluri, dar de obicei cu Malta, Feroe sau Luxemburg. Deci, mai usor cu statistica, domnule Marica ca mai mult ai inscris prin camerele de hotel decat pe teren!
Cum naiba a ajuns unul ca Alibec sa joace la echipa nationala? Lipsa de valoare a fotbalului romanesc este incredibila, uitati-va ce jucatori avem, nu cred ca sunt 5 echipe in Europa mai slabe decat noi. Eu cred ca amaratii astia au rezultate mult peste posibilitati, nu stiu de ce e suparata lumea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.