Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Ianis Hagi: ai te rog bunul simt si nu te mai prezenta la Nationala! Nu esti un jucator de Nationala. Pe tine te convoaca doar pt ca te cheama ca pe tatal tau care, de altfel, ar face scandal daca nu ai fi convocat. Esti un jucator de pluton. Atat. Cum sunt multi altii in Ro. Daca pe tricoul tau ar fi scris un alt nume, nu ai mai fi convocat! Riscati sa cadeti in derizoriu atat tu cat si tatal tau. Pacat! Ocupi un loc care ar putea fi luat de un alt jucator care ar face mai multe decat tine. Hagi out de la Nationala!!!
Din pacate, Ianis nu a depasit inca fotbalul din curtea scolii. Acolo se joaca dupa ureche, fara tactica, fara spirit de echipa. Fiecare pentru el. Asa joaca cei de la Viitorul. Vezi... Coman, Dragus si multi altii.
Este vina lui Rădoi, trebuie să fie mult mai atent la alegerea celor 11! Deși cunoștea foarte bine ce poate puiu de rege, totuși l-a introdus în teren! Foarte ciudat ! Nici Nistor nu a rupt gura târgului.
Nu are nr 10!
Credeam ca doar pe teren e irelevant, dar vad ca si pe FB e de neglijat. Pai bine mai urmas la tron, ca n-ati reusit, au inteles si chiriasii maternitatilor. Intrebarea ar fi, de ce si din cauza cui? Ca de trei ani tot avem rabdare cu tine. Citi ani ti-ar mai trebui sa devi fotbalist?
un trompeta impus de tacso!
Daca Mironica si Stiucan au ajuns comentatori ,vai de el Pro tv .Despre nationala vorbim degeaba ,nu antrenorul este de vina ,Frf si Lpf iau salarii mari si liga 1 tot coboara .Puscas este in liga 2 si Tatarusanu rezerva rezervelor.Cata vreme nu ai jucatorii sa joace in Europa nu ai o nationala capabila.Ne tot prostesc ca ne calificam dar este doar o poveste.
Generația frecție Nu o să mai avem niciodată fotbaliștii de valoare pe care i-am avut o dată.
Părerea mea este că Ianis pt banii pe care îi ia de la Federație pentru aparițiile de la Națională, mai bine ar căra din nou sacouri, că acolo are mai multă experiență decât ca fotbalist:))) Lasă băiatul, are tata bani, ți-a făcut echipă, dacă nu mai este tata să țipe la jucători „Băi, dăi-o lui Ianis că meciul viitor ești rezervă”, nu prea mai ajunge mingea pe la tine. Bă, eu cred că și colegii de la Națională sunt rasiști cu tine... Asta este explicația!
Vreo 15-20 ani, ajunge vedetă la Galatasaray și când e la apogeu îi organizează tăticul meciul de retragere cu Rivaldo și alți pensionari pe Arena Naținaală:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.