Alte știri din fotbal
Basarab Panduru admite că s-a înșelat: „O vedeam retrogradată!”
0
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
6
Incredibil! Galeriile cluburilor din Superliga își vor susține favoriții din aceeași peluză la meciul direct: „Nu contează scorul, e sărbătoarea prieteniei”
1
Rapid a anunțat transferul din Serie A: „Bine ai venit, Chec!”
2
Știri din fotbal internațional
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar primi drept de joc cu Monza!
0
Afacerea mai puțin știută a lui Radu Drăgușin: „Este proiectul în care am investit”
0
Surpriză! Cine transmite la TV Universitatea Craiova - Ararat-Armenia, turul din play-off-ul Europa League
0
Italienii au aflat o nouă problemă a lui Cristi Chivu: „Are prea mulți jucători ofensivi!” » Cine ar mai putea pleca
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
6
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
Daca-l baga pe Draghiceanu era altceva, castigam mai multa experienta...
repet,este vorba de Steaua din liga 1,lasa tu acronimele ca te umilesti singur.
Culmea, Maxim si Stanciu au fost cei mai slabi oameni la mijlocul terenului iar Bancu cel mai slab de pe teren, dintre titulari, bineinteles.
cineva sa ii explice lui radoi ca a vazut un glob pamantesc intreg cum isi rodea unghiile....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe digisport 1 profetul naum radu si prof. ilie dumitrescu , a inceput sa-mi vina *** cand ii vad , sunt mari si tari la explicatii , dupa razboi . multa scarba la astfel de oameni .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu de clona din liga satelor zicea. apasă tasta 3
stați calm... le dam cu terenul în cap la austrieci.. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
are dreptate,esti in plus. sau ai venit pentru portia de umilinta. ca voi dinam99opvistii fara umilinta nu supravietuiti. daca nu sunteti umiliti nu puteti trai.,
Asa este, sustin ce spui. Pacat ca nu toata lumea este geniala ca noi 2 si Radoi. Cu mafia din FRF nu te joci, dar daca joaca ei, cu siguranta pierd. Forza FCSB, sper sa promoveze si steaua in Liga 1 ca sa-i umilim cu cel putin 2-0!!!
mitrita s-a lasat de mult de fotbal,joac ain ceva campionate amatoare obscure,nu mai conteaza. la loc de baraj ne-au adus rezultatele celorlate echipe. noi am terminat pe locul 2 si nu pe primul in pseudo liga asta a amicaleor. auzi la el,baraj. am terminat rusinos pe locul 4 din 6 in grupa principala. ca in pseudo liga amicalelor am terminat pe 2 si locul 1 in mod normal ar fii trebuit sa mearga la baraj dar din cauza ca aia deja erau calificati din grupa normala la campionat am urcat noi la amaratul ala de baraj.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.