Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
0
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Greșit! Ai dat la plesneala, Digi fiind un ISP foarte comun in București (la Cluj am UPC, dar am văzut ca ai băgat la cap cand spus ca am o locuința și acolo :-))) ) VPN cu IP de România!? Se vede ca ai iq cât am io primele 2 cifre de la IP! :-))))) Oricum ai un nume nou, poți sa uiți de Saviola: 007 de Videle! :-)))))
Si eu zic la fel! Nu o sa ne faca pe plac in veci, nici un antrenor de pe lumea asta! Fiecare dintre noli avem favoriti si jucatori care ne displac! De rezultate...raspunde selectionerul! Sa-i dam totusi credit, poate o sa faca o minune, exact cum a facut la Nationala de tineret!(cu mentiunea ca acolo, nu a fost doar meritul lui, ci si a lui Isaila).
mai usor pisoi ... ca nu antreneaza contra !!
Fske clonache. Nu e prb doar cateva mii de ip uri de pe care ma pot conecta. Si nu vpn de doi lei cun are catalina. Folosim doar remote:)
eu risc un pronostic ..o furam la 3 goluri poate mai mult dar eu pun 3+ ..aparare cu chiriches si tosca in centru bancu ca fundas e un banc ,hanca fundas ???? deci jucam cu tataruseanu --- chiriches- tosca----hanca,bancu,cicaldau,maxim,hagi,stanciu ---alibec----puscas.deci jucam formula 1-2 -6-1-1..cu cine ne aparam?
Fake saviola, vezi ca iti iei bann daca intri in detalii de genul asta
franare ... mai subtire .. ca joaca nationala !!un pic de patriotism , n-ar strica !!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mirel Rădoi este unul dintre noi!! Hai băieții, luptați cu inima pentru victorie!!
Ca judecătorii de “bubele” tale bai Virgile!? :-)))) Adevarul e ca este o gluma foarte “sofisticata” pt un fcsbist, mă mir ca te-ai prins! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.