Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Bineinteles ca bate Alibec.
Am o singura neclaritate in jocul nostru , de ce nu se trage la poarta ?!! De la 16 , 20 , 25 de metri , mai multe suturi la poarta , creste sansa de "Gol" si multa economie in joc ... Stanciu , I. Hagi , ... Tregeti la poarta .
Dacă Israel va juca precum a făcut-o în meciul cu Elveția în special în repriza a 2-a ținând cont că și-a menajat și câțiva titulari, atunci ai noștri trebuie să joace meciul vieții lor, mai ales în apărare, pentru că în atac cu murăturile Pușcaș și Alibec, n-avem nici o șansă ! Înclin să cred că avem 20% șanse la un meci egal, pentru că eu cel puțin nu-l consider antrenor de națională pe Iordănescu Jr., cel mult de liga B din România !
Dacă Israel va juca precum a făcut-o în meciul cu Elveția în special în repriza a 2-a ținând cont că și-a menajat și câțiva titulari, atunci ai noștri trebuie să joace meciul vieții lor, mai ales în apărare, pentru că în atac cu murăturile Pușcaș și Alibec, n-avem nici o șansă ! Înclin să cred că avem 20% șanse la un meci egal, pentru că eu cel puțin nu-l consider antrenor de națională pe Iordănescu Jr., cel mult de liga B din România !
...credeam ca este vorba de Yannis si Stanciu ...
Am descoperit faptul ca Tănase și Racovitan ii mulțumesc lui Edi ca își pot vedea famia gratis ,un gest de mare bunatate din partea antrenorului
Bine că e Pușcaș în lot, el e piesa de rezistență :(
Chiriches este in lot?! Aaaa, uitasem ca e pacient.
Racovițan eternul băiat în tribună. Rus nu joacă la o echipă mediocră în cipru,dar prinde lotul de 23.
Pariu că nici de data asta n-ați nimerit echipa?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.