Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Daca nu pentru atitudinea generala a echipei, daca nu pentru lipsa oricarei viziuni in joc, Contra merita demis AZI pentru faptul ca nu i-a acordat nici 5 minute fotbalistului Paun care este intr-o forma foarte buna si a preferat sa ne intoxice iarasi cu Grozav
Victorieeeee! Suntem finaliști! Am câștigat cupa!:)))
Din păcate debituteaza grozav meci de meci. Cum naiba e adus asta la națională?
Ai imbatranit degeaba. Daca ianis e jucator de valoare atunci mai bine nu ma mai uit la acest circ grotesc
cine a centrat la gol?..bianca andreescu ?..:)..apropo, a declarat..." imi iubesc foarte mult tara natala ( adica canada)...bine ma, hai romania !..:)
SA-I SPUNACINEVA LUI HADGI TUDOSE..CA FOTBALUL E JOC DE ECHIPA NU CLAN MACHIDONESC,,*** DE 2 LEI CE ESTI..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In min 44 am auzit de Cicaldau !!
Cu fiecare jucator schimbat, am jucat mai slab! Contra sa plece impreuna cu Grozav!!! Sa plece! A iesit Petre Marin, a slabit jocul! A iesit Hagi, a slabit jocul! A iesit Puscas, a slabit si mai mult jocul! Contra sa plece!
Cu fiecare jucator schimbat, am jucat mai slab! Contra sa plece impreuna cu Grozav!!! Sa plece! A iesit Petre Marin, a slabit jocul! A iesit Hagi, a slabit jocul! A iesit Puscas, a slabit si mai mult jocul! Contra sa plece!
Ianis a dat o pasa de 50 de metri, perfecta..prin care andone a ramas singur cu portarul, are assistul de la golul lui puscas..se zbate si este prezent in toate fazele..pierde si mingi si se complica mult..dar prefer bunele si relele lui, decat invizibilitatea lui marin si cicaldau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.