Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Asta-i valoarea fotbalistului roman. De-aia nu face fata in niciun campionat strain. Steaua a facut un pic de echipa pe determinare , nu pe valoare individuala. Sa fim seriosi, daca Adi Popa e printre cei mai buni de la nationala, asta spune multe. Un fotbalist care zici ca-i imbracat in fusta cand alearga si n-are sut, n-are dribling, ii innebuneste pe aia ca sta de capul lor. Un fel de Nicolita , da mai slab.
??? esti cu capu
ce conteaza cati are mutu sau cat o sa aibe,numai la noi in romania tot se bate toba pe ,,intinerire,,,asta nu exista nicaieri in lumea asta,selectia la o nationala se face dupa VALOARE nu dupa varsta,iar mutu e cel mai valoros om al nostru la ora actuala ca ne convine sau nu ca eb eat sau drogat tot e cel mai bun.
ce n-am inteles este faptul ca cei mai criticati sunt stancu , grozav , dodel ... au jucat prost , dar restul echipei ???? nu din cauza lor am luat 4 .... pai astia n-au jucat fundasi ...cheriches si gardos au fost balerini ... se invarteau in jurul olandezilor , n-au deposedat , n-au sarit la cap , n-au castigat dueluri 1 contra 1...
Ia citeste statisticile rezervelor aduse de Piturca....zero pe linie, cel putin Torje ala chiar nu pricep de ce este adus, probabil sa iroseasca loviturile libere facute de altii. Tanarul promitator Mutu cati ani va avea in 2016 cand are "obiectiv" Piturca? Dar Rat? Daca nici macar acum nu sunt jucati tinerii....atunci cand? Grozav e un fel de Dodel, cu un joc bun l-ati facut superstar....desi el e rezerva si la echipa de club, etc
soc ... soc ... soc ... cuplul de fundasi centrali cheriches -gardos a fost cumparat la pachet de milan cu 50 mil euro ... milan a renuntat la balotelli care da prea multe goluri !!!!!!!!!!!!!!!!
intr-un cuvant : dezastru !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.