Comentarii (242)
brancusi
brancusi  •  14 Octombrie 2018, 18:09
Postat de knuty pe 14 Octombrie 2018, 18:01

RUSINE!!!!Daca facea Daum asa meci era mitraliat de prostii din presa!!!Asta ofensivul Contra (era beat si el si Tamas)!!Ce au vazu scouterii ??!!!***!!

Daum a demonstrat la nationala cam ce demonstrezi tu in comentarii!

mosvasile
mosvasile  •  14 Octombrie 2018, 18:09

Astia il arata pe Tosca!Dar Tadici a centrat de o mie de ori de langa el!Manea e si el slab, dar de fiecare data a reusit sa devieze centrarile!De neinteles de ce Contra nu l-a schimbat pe Stanciu-poate pentru ca este impresariat de Anamaria!Cica sa-l ajute pe Tosca!Dar mai bine il baga pe Bancu in locul lui,care macar e bun pe faza ofensiva si suteaza infinit mai bine!Tudor Baluta mi s-a parut bun...la aparare!Nedelcearu,intrat neincalzit a gresit la inceput dar si-a revenit!Nu inteleg de ce nu il baga mai devreme pe Rotariu!Are un dribling sclipitor,e cel mai bun la loviturile de cap si suteaza excelent!Inainte nu il bagau ca cica era firav si ca... era de la Dinamo!Dar acum?!

mariuss72
mariuss72  •  14 Octombrie 2018, 18:08
Postat de Olariu Ilie pe 14 Octombrie 2018, 18:00

Tucudean, Stanciu, Toșcă, maxim vai de capul lor!! Arbitrul ia măcinat??? La ce meci te-ai uitat??? Pai la întrarea lui tamas, nici nu se vede atât de clar atingerea plus ca e henț la portarul lor!! Chiar asa ciuda ai ca nu a câștigat Serbia???

A fost penalty clar, las-o moarta. Iar la faza cu portarul lor, a fost fault, Tucudean in loc sa sara la minge, se duce si il impinge pe portar.

amicu
amicu  •  14 Octombrie 2018, 18:07

De ce tot insistați cu ratatul ăla de Stanciu. Un penibil, un răsuflat, o *** de jucător. Bine că nu a jucat chipciu, alata petarda ce se crede vedeta. L-a scos pe Drăguș, care mișcase ceva. L-a scos pe maxim, care a fost cel mai bun acolo în fața. L-a ținut pe egoistul ăla de Stanciu

caminero
caminero  •  14 Octombrie 2018, 18:06
Postat de stark pe 14 Octombrie 2018, 17:21

Piturca saliveaza in fata televizorului cand vede tactica sa fetish in aplicare.

Normal că salivează, în repriza a doua am jucat un 5-5 clasic, ceea ce e totuși o dublă bună, nu chiar ca 6-6, dar mă rog ...

klauz
klauz  •  14 Octombrie 2018, 18:06

Mai citeste o data. Vorbeam de repriza a doua, Tamas a fost eliminat in prima repriza. Eliminarea a fost justa, chiar daca nu l-ar fi atins. In repriza a doua arbitrul a fluierat vreo zece faulturi in atac contra sarbilor, iar la un fault asupra lor la 17 m (care ar fi fost o lovitura libera cat un penalty de periculoasa) a lasat cica avantaj, desi aia nu aveau cum continua decat in spate. Citeste comentariile si incearca saa le intelegi, ca nu pot sa iti explic asa de clar de fiecare data...

2264101893823582
Kiss Péter  •  14 Octombrie 2018, 18:04

Care prima pozitie??Muntenegru si Serbia vor fi calificate,noi ramanem unde am fost:in afara !!

sala_dalles
sala_dalles  •  14 Octombrie 2018, 18:03

Pustii aia mai ales daca o sa joace bine la turneul final de la vara mai putem avea spernate pentru viitor ! Prezentul e dezastru . Doar rotariu a mai inviorat ceva pe faza de atac !

mario_rdfe
mario_rdfe  •  14 Octombrie 2018, 18:02

Plus ptr sapunaru tatarusanu si baluta...atat ! Un mare minus ptr manea marin si mai ales stanciu !

sala_dalles
sala_dalles  •  14 Octombrie 2018, 18:02

Ba dar sa joci in fatza a 50 de mii de romani care strigau ca *** si sa nu ai o singura ocazie clara de gol timp de 95 de min !