Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, epilogul etapei din Superliga
5
Cristiano Bergodi, laude pentru elevii săi: „Ne bucurăm că își face treaba cum și-a făcut-o Jovo anul trecut”
0
Nicolescu a dezvăluit planul inedit pentru Dinamo - FCSB pe Cluj Arena! Cum vor „câinii” să-și ducă abonații la derby » Câte bilete primesc roș-albaștrii
0
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
csa 2017!
Stanciu a jucat bine! Oricum mai bine ca pana acum. Nu cred ca era nevoie de un articol special, dar in afara de perioada jucata la clona fc fcsb care l-a tras inapoi, acum de cand joaca afara, e mai dinamic! S-o tina asa pentru romania nu pentru impresarii gigisti care fac nationala dupa bunul lor plac!
Să nu uităm că Islanda revine unde îi e locul, o echipă slabă care a avut o generație foarte bună. Nu cu ei ar trebui să ne comparăm. Vom vedea adevărul cu Macedonia, o echipă mediocră; atunci abia vom vedea dacă suntem în stare de "funcționare".
Ai ficatul mărit de la ură.
Articol din categoria "Dupa cum bate vantul".
Asta a jucat la clona gigista, asta spune multe....
...sa nu exageram...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din nou exagerati dupa un singur meci... iar faceti vedete din niste jucatori slabi.
Stanciu nu poate fi lider pentru că nu îl ajută mintea. Când dai 1948 de euro la programul DDînB e clar că n-ai minte nici cât o găină.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.