Comentarii (47)

Cristiano Fulgerila  •  20 Aprilie 2019, 19:33

Nu voi presa la-ti vrut pe zburleanu?voi il venerati si ati dat numai impotriva lui Lupi...il faceti praf si pulbere pe Hagi dar uite ca el pe unde calca lasa jucatori de viitor in urma pe cand" zburli " distruge tot si tot nu am vazut un articol care sa arate incompetenta cu care conduce fotbalul romanesc...

ucv1948  •  20 Aprilie 2019, 19:29

Vai de noi

Patricia Giorgiana Pinto  •  20 Aprilie 2019, 19:30
Postat de stoichkov10 pe 20 Aprilie 2019, 19:22

Conteaza, normal, fcsbistii uita repede "victoria" contra Iasi in 10 oameni, dar isi aduc aminte, la fel de repede formatia Dude. Ei sunt mereu "furati"... La anul...oare ce scuze mai gasesc

Nu la asta mă refeream ...vorbeam in general, cand scoatem capul in europa suntem toti pământ de flori ...si apropo de dudelange ...cred ca este cea mai mare rusine din istoria fotbalului românesc..campioana româniei sa fie eliminată de o echipă din luxemburg

stoichkov10  •  20 Aprilie 2019, 19:22
Postat de Patricia Giorgiana Pinto pe 20 Aprilie 2019, 19:15

Mai contează cine pe cine bate??suntem râsul europei si lumii si noi râdem de capra vecinului ...cand noi toți suntem in acelasi ***.

Conteaza, normal, fcsbistii uita repede "victoria" contra Iasi in 10 oameni, dar isi aduc aminte, la fel de repede formatia Dude. Ei sunt mereu "furati"... La anul...oare ce scuze mai gasesc

Patricia Giorgiana Pinto  •  20 Aprilie 2019, 19:15
Postat de stoichkov10 pe 20 Aprilie 2019, 19:10

Pe voi va bate Moti in poarta, sau ai uitat

Mai contează cine pe cine bate??suntem râsul europei si lumii si noi râdem de capra vecinului ...cand noi toți suntem in acelasi ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mosykw1  •  20 Aprilie 2019, 19:15

Am ajuns de rasul lumii!Cu Burleanu inainte,vom avea victorii multe!

fairplayromania  •  20 Aprilie 2019, 19:12

Aşa este cînd puşcăriaşii vorbesc...si organizează turneuri internaţionale... Iar cîrmaciul fotbalului , televiziunilor si ziarelor vinde brînză...

gannicus2014  •  20 Aprilie 2019, 19:11

FRF-ul se ocupa cu videoclipuri omagiale, mese si sacose pentru votanti

stoichkov10  •  20 Aprilie 2019, 19:10
Postat de joze_maurinio pe 20 Aprilie 2019, 18:47

Hai sa nu refuzam, mai Popescule, si sa le multumim celor din puternica formatie Haiti ca ne-au dat doar 1 gol. Sa nu uitam ca anul trecut ne-a batut Moldova cu vreo 4-0. Si sa se roage CFR sa nu prinda iar Dudelange in preliminarii, ca va fi prapad.

Pe voi va bate Moti in poarta, sau ai uitat

adi_stelistul  •  20 Aprilie 2019, 19:09

VAI DE CAPUL NOSTRU!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5