Alte știri din fotbal
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Cicâldău nu se oprește după ce a câștigat eventul cu Universitatea Craiova: „Urmează și Liga Campionilor”
0
Nicușor Bancu, discurs de lider: „Îi mulțumim și lui Mirel Rădoi”
0
Obiectiv îndeplinit! Filipe Coelho, aruncat pe brațe de elevii lui: „Un singur cuvânt care să descrie tot?”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
nu stiu cine este pantea ala,dar acolo nu a fost fault nici in 100 de ani. p.s.:morutan a dat gol atunci,daca lua el rosu sau nu,100% aia tot dadeau golul.nu poti sa spui ca daca nu lua rosu morutan nu pierdeam acel meci,ami mult,morutan ne-a dat sansa sa speram dand gol,ca dac anu era el,nu era gol.
O haita de ***, pierduți pe teren, cu morcovul cu tot cu frunze, fără ambiție și hotărâre... Dar cu nelipsitele aere de vedete!!! Iar Vasâi, vai steaua lui!!! PENIBILI!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tipic romanesc. Tinem mortis sa ne facem de ras indiferent de competitie, indiferent de categoria de varsta. Toate ,,nationalele'' joaca acelas stil, batranesc, invechit. prafuit. Joaca la mica ciupeala, fricosi si parca nu vor sa castige. Rusine.
"Este clar vina antrenorului care nu reuseste sa motiveze jucatorul roman, sa il trezeasca, sa ii dea doua palme si sa il aduca la realitate." Pai e in realitate jucatorul roman, in realitatea mizeriei patronate de Zburleanu.
NDRNPL!
romania la tineret trebuie sa fie campioana mondiala!! regula lui burleanu de a obliga echipele din primele ligi sa aiba 2 juniori U21 din primul minut, il obliga ca ROMANIA DE LA U21 IN JOS SA FFIM CAMPIONI MONDIALI.. nici o tra din lumea nu are aceasta regula tampita,... so trecut un tocilar ochelarist sa schimpe el regulile din Fotbalul romanesc!! Liga 1 a facuto de 14 (acum 16)/18 echipe , si L2, care inainte era cu 2 serii a cate 20 echipe, a facuto cu o singura serie de 20 echipe... si toate cu prostia de plyoff/out!! DATORITA ACESTORI REGULI, noi la tineret trebuie, obligatoriu sa fim CAMPIONI MONDIALI!!!
Si as fi spus asta si daca am fi mers la baraj
Jignim fotbalul
Felicitări Romania! Apucati-va de orice altceva in afara de fotbal! Rușine să vă fie!Arbitrajul putea sa fie ff prost,dar daca noi eram o națională bună marcam cel puțin un gol!Călcâie știm să dăm,dar să marcăm,nu!Rușine!!!
Daca nu l-a bagat pe popovici!!!!MULTUMIM SLOVACIA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.