Comentarii (11)
simplusuporter76
simplusuporter76  •  17 Iunie 2025, 18:58

acolitii lui pandele fac desinsectie cum facea hexifarma dezinfectantii de spitale - la misto. le da bugete de milioane, aia fac parandarat ca sa faca copilu' complexe de vile si il doare pe el fix la basca. probabil ca in zona unde are el casa si in zona fomistilor tzaranoi de voluntari vechi se face desinsectie. in zona unde e stadionul sunt noile dezvoltari de complexe cu vile si case pe care pandele nu da doi bani. aia nu il voteaza pe el, nici nu sunt multi, dar contribuie cu cele mai multe taxe la mizeria aia de buget din care el tine echipa de fotbal si de baschet. in timp ce drumurile si iara dezinsectia sunt praduiri copioase de bani publici. se stie de cand lumea si pamantul, voluntari e un fel de japca a lu' pandele si sarantocii care il voteaza asupra celor care isi permit o ipoteca si o masina mai de doamne ajuta. un fel de razboi de tinichea de milioane de lei dus de marele capitan de vas. primarele pandele dolarele

chepandy777
chepandy777  •  17 Iunie 2025, 15:56

Asta se stia demult ca sunt mustele alea la Voluntari si totusi cei de la FRF au ales acest stadion. Faceti concluzii la cita minte e acolo.

UnuldinSpania
UnuldinSpania  •  17 Iunie 2025, 15:03

PANDELE NU A AUZITI DE INSECTICIDE SAU E ASA MARE SARACIE ACOLO CA NU SI-A PERMIS SA TRIMITA UN OM CU POMPA IN SPATE SA PULVERIZEZE LICHIDUL? CE PUTIN AR FI COSTAT SA FIE LA INALTIMEA EVENIMENTULUI SI CADA CA UN DOMN!!!

Glykon25
Glykon25  •  17 Iunie 2025, 13:20

1.Stimati oaspeti invazia de insecte nu este o reproducere a bibliei de pe vremea lui Moise si nici o capcana de ev mediu ptr turci marca Mihai Viteazu sau Ștefan cel Mare ci o normalitate in mlaștina Voluntari condusa de Clanul Pandele.Ca preturile la imobiliare rivalizeaza cu Madridul sau Barcelona este ptr fraierii cu bani negrii la saltea care-i baga in caramizi si bca-uri. 2.Sa spuneti " gracias" că n-ati prins perioada "moastelor" sau a campaniei electorale.Sa vedeti atunci invazie de babe si cerșetori in Voluntari.Festivalul pomenilor marca Pandele. PS.Voluntari un fel de Las Fierbinti , ridicat la nivel de Manhattan de catre fomistii din presa , hapsanii din imobiliare si sinecuristii de la FRF care au organizat EURO U19 in aceasta groapa de gunoi.O rusine de Federatie ,.Sper ca UEFA sa nu mai organizeze nimic in Romania pana nu zboara acest individ profund corupt pe nume Burleanu. UEFA ar ttebui sa izoleze FRF ca sa se puna presiune maxima ptr schimbarea sinecuristilor lui Dâncu& Co.

Janika
Janika  •  17 Iunie 2025, 13:01

Huooo, să vină minerii !!! Da' cine o mai văzut așa ceva, unde trăim ?

Numeuser
Numeuser  •  17 Iunie 2025, 12:58

Extraordinar, bine că n-au intrat și în alte orificii.

mazepa1
mazepa1  •  17 Iunie 2025, 12:50

În România nu este importantă dezinsecția,care veniți aici suportați cum suportă românii iar dacă vă îmbolnăviți este de asemenea treaba voastră în nici un caz nu este treaba autorităților române.

cirus11
cirus11  •  17 Iunie 2025, 12:50

O rusine totala, insectele nu se misca pe distante uriase, era suficient sa dea cu niste insecticid in zona stadionului si se rezolva... nu au facut nimic.

Iosif_
Iosif_  •  17 Iunie 2025, 12:38

De toată jena să pui meciuri europene într-o comună ilfoveană, să le intre oamenilor insecte în gură și ochi

rav410wrc
rav410wrc  •  17 Iunie 2025, 12:25

Care dom'le, ca voluntari e comuna hEuropeana ... Plus ca la ei, "raul, ramu' si tantaru' le e preten numa' lor, iar la spaniol dusman este" ;)))

  • 1
  • 2
Comentează