Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Mihai Pintilii propune patru nume-surpriză pentru reconstruirea naționalei: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
Știri din fotbal internațional
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Se pare că Real Madrid e mereu ajutată”
0
Cole Palmer s-a săturat de Chelsea! » Trei giganți din Europa îl au pe listă
0
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Man are un punct in plus si ala pentru faptul ca a alergat ceva mai mult decat toti ceilalti din echipa.
faptul ca nimeni nu puncteaza ca man a jucat cel putin la fel de prost ca ivan arata seriozitatea presei.
Who scored este citat (!!) chipurile de Digisport și Fanatik, care susțin că britanicii i-au acordat lui Man nota 6,4... Dezinformare! Man are doar 6,37, iar Ivan 6,4. Băi, dați voi ce note vreți, dar nu vă jucați cu declarațiile altora mai responsabili și fără partipriuri gigiste... Cât de penibili!
Radu a fost depunctat de GSP pentru felul în care a reacționat la golul croaților, dar Ianis (cel care a pus pe picior greșit echipa noastră și a creat, ca un decar ce este, faza lor de gol) nu?! De ce?
Fractură de logică (sau rea intenție, mai degrabă) în felul în care GSP descrie faza golului doi, "plecat" de la Pușcaș, care: "de lângă o apărare croată visătoare, se înalță și trimite, plouat, spre 2-0. Mingea e respinsă doar până la Ianis. Care îndeplinește previziunea"... Oricât de visători ar fi fost croații, Pușcaș nu se putea "înălța" și trimite cu boltă spre poartă (a părut chiar a fi gol!) decât dacă primea mingea pe sus, centrată. Să precizăm, pentru GSP, că cel care a centrat a fost Ivan - lucru remarcat până și de comentatorii gigiști de la TVR abia (!) în momentul înlocuirii lui, pe final de meci. Și apropo, dintre toți românii notați de Who Scored, cea mai mică notă a primit-o Man (6,3 față de 6,4 cât are Ivan)...
Ai noroc ca nu stau zilnic pe acest site, nici pe altele de aceasta "valoare", altfel te-as face "varza" zilnic, *** al like-urilor, singuratic absolut. Esti un nefericit total, un black noir, de aceea extremizezi tot ce vezi, simti, angrenezi orice in aceast *** discurs. Un asemenea CRIMINAL literar bantuieste site-urile, de la gsp la prosport, de la digisport la dolcesport, ei bine, bolnavule, te vindec in trei miscari.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Coman practic nici nu a atins mingea. De parca avea gaura in bocanci. Bine ca nu a intrat titular, e cel mai slab din lot.
Man si Coman....nişte catastrofe....
Ivan are 6 și Coman are 7 pentru ce, ce a făcut Coman de 7? Pentru că joacă la jiji?
Vei muri in noaptea asta, Pista! Chem salvarea? Asta victorie nu place la mine, nu pozitiva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.