Alte știri din fotbal
Selecționerul Slovaciei, pe picior de plecare după meciul cu România
0
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care lui Lucescu i s-a făcut rău » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Ieri spuenati intr-un articol ca stiti sigur echipa de start si-l dadeati pe Coman ca titular in locul lui Ivan. Acum vad ca "sursele" voastre au fost proaste. Poate ca va va fi mai bine pe viitor sa renuntati la speculatii aiurea-n tramvai.
Dacă ar fi să aleg între Coman și Ivan, l-aș alege pe Coman.
Croatia castiga la 2 diferenta. Dar ma tem sa nu fie macel, gen 5-0, in stil fecesebist.
Iti raspund cu o intrebare retorica: cate minute jucate la Barcelona are titularul Olandei, Cilessen? Somn usor!
morutan are ? cate minute a jucat la fcfcsb ?
Da ba, ala. Il marcam cu fierul rosu dupa acel moment? Era singura alternativa pentru Ianis in momente cand geniul din Ovidiu dispare din joc, Man nu are calitati de coordonator.
Fara Man si Nedelcearu ar fi o echipa promitatoare,dar croatii ne bat oricum.
Sper sa fi fost inspirat si sa nu regrete ca a facut schimbarea asta !
hahaha, desi jurnalistul lutac stia ca florinel coman ii luase fata la antrenamente lui ivan, acesta nu e titular....:)
morutan eala care a compromis sansele echipei U19 la calificare ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.