Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
Gata,nunta s-a terminat!Dar la turneul final va juca Andrei Vlad,Florinel Coman,Man,Nedelcu si alte rezerve de la echipa lu'nasu'Gigi!Si de la echipa lu' nasu' Gica a lu' nasu' Gigi!Ce ati uitat in ce tara traim?
sper ca aceasta calificare sa nu fie considerata de jucatori drept capat de linie si 'gata 'treaba . SUCCES !!!
Care burdihane ***?! Vezi ca la CSA e de Luni un alt comandant, care nu doar ca n-are burta dar are la activ o gramada de participari in teatre de razboi, militar de cariera! Petrea a fost ... lasat la vatra :-)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Toata echipa asta trebuie aliniata in preliminarii, mai putin Coman, Hagi si Ivan. Baietii astia or sa progreseze rapid, pe cand de la Keseru, Tamas, Sapunaru ce asteptari sa mai avem? Sa invete fotbal si sa se lase de bautura la treizeci si ceva de ani?
Puscas chiar ar merita o sansa la echipa mare. Nu il vad cu mult sub Keseru, de exemplu. Are si joc de cap bun...
Nenea ziaristul.La punctul 1 da ,dar cu o paranteza.Abia acum e antrenor pt ca si-a terminat scoala.Cand a fost la Steaua/fcsb era orice numai antrenor nu.Si sa nu-l laudam prea tare.De abia acum incolo incepe greul,pt el.
Cand un ziarist nu are creier, Ianis Hagi ajunge sa fie vazut creierul echipei :)). A dat printul gol cu liechtenstein (fara vant de data asta) si se intrec toti *** in *** *** lui tacsu. Va dau sugestie de articol libidinos : "Multumim Gica ca ni l-ai produs pe Ianis" :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu zic sa nu ne aruncam ca schiopul in carja>Ne-am ars de prea multe ori chiar cand eram siguri pe noi.Aceasta echipa a fost formata de Isaila,iar Radoi inca nu a dvedit a fi mare antrenor, nici macar la aceasta echipa.Aceasta grupa de calificare nu a fost asa de periculoasa,iar punctul nostru forte,singular de altfel,a fost victoria cu 300%100 noroc in Portugalia.Ce ziceti daca Portugalia se califica si ne mai prind odata la turneul final? Si eu sunt roman si sustinator al acestei echipe,dar mai gandesc si cu capul uneori!
ALO! ZIARISTULE!!! "După 20 de ani, România se califică la un Euro de juniori."??? E un Euro de tineret, junioratul s-a dus de mult
In strategia zeppelin, "jurnalistul" (maram) trebuia sa bage un peste hatereala la adresa lui jiji? Te-ai gandit ca de-atunci (chiar, cat timp a trecut, aproape 2 ani?) Radoi a avut timp sa reflecteze si sa invete pentru meseria de antrenor? Esti obiectiv, ce sa zic, sergiu alexandru. Poate ar trebui si tu sa inveti vreo 2 ani pentru meseria de ziarist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.