Comentarii (108)
rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  13 Octombrie 2020, 21:17
Postat de petrucj pe 13 Octombrie 2020, 21:14

Meme tu esti?

ele este prostul ala din brad , care posta in noptile de craciun si revelion =))))))))))))))))))))))))))))

the.fixer
the.fixer  •  13 Octombrie 2020, 21:16
Postat de anti_sistem pe 13 Octombrie 2020, 21:16

Gigi, stapanul si idolul tau, e hot sau prost? Sau amandoua?

Si puscarias

valiomanid
valiomanid  •  13 Octombrie 2020, 21:15
Postat de adriann_ pe 13 Octombrie 2020, 20:43

Nivelul lui Man este ca marcheaza si el ceva contra REZERVELOR MALTEI. (titularii au COVID) A-l cere la Nationala mare acum e grotesc.

Si dupa pauza baietii( acum a inceput cu laudele si celalalt comentator) isi fac treaba !

petrucj
petrucj  •  13 Octombrie 2020, 21:14
Postat de iosif66 pe 13 Octombrie 2020, 21:10

Dennis Man și Florinel Coman (din păcate accidentat în prezent) sunt 10 clase peste tot ce există în campionatul României

Meme tu esti?

nicolaedobrin
nicolaedobrin  •  13 Octombrie 2020, 21:12
Postat de iosif66 pe 13 Octombrie 2020, 21:10

Dennis Man și Florinel Coman (din păcate accidentat în prezent) sunt 10 clase peste tot ce există în campionatul României

Au control bun al mingii, dar au vreo 2 viteze in minus, si tactica invatata de la Ghe. Becali.

iosif66
iosif66  •  13 Octombrie 2020, 21:10

Dennis Man și Florinel Coman (din păcate accidentat în prezent) sunt 10 clase peste tot ce există în campionatul României

anti_sistem
anti_sistem  •  13 Octombrie 2020, 21:08
Postat de Christian Ciuca pe 13 Octombrie 2020, 20:51

Man e fenomenal, e stilu lu Cristiano Ronaldo, iar Mîțan e de neoprit, foarte-foarte buni amindoi, Ganea n-are nivelu, doua ocazii singur cu poarta goala, i-a sarit mingea din picipr si daca vroia nu rata...

Nu te pricepi la fotbal, pur si simplu.

elgabri
elgabri  •  13 Octombrie 2020, 21:06

Ce papagali la ProX

flick2020
flick2020  •  13 Octombrie 2020, 21:00
Postat de hazdrubal22 pe 13 Octombrie 2020, 20:54

gisist gretos.

Textele astea *** erau ale unui parlit pe nume nebraska...tu esti ala *** ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

the.fixer
the.fixer  •  13 Octombrie 2020, 20:57

Au navalit 78% dintre suporterii FC FCSB aici! Zeul lor Man face show cu niste scolari din Malta! Ba *** FC FCSB nu este Steaua! Lasati bautura si ajutoarele sociale si la munca! Oricum nu va mai da ciobanul bani ca nu a mai vazut Europa League de 3 ani :)))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 11
Comentează