Comentarii (444)
adriann_
adriann_  •  25 Martie 2021, 01:07
Postat de bandoleros pe 25 Martie 2021, 01:02

Tocmai am enumerat câțiva jucători care mi-au plăcut și printre ei nu se numără Morutan. Jocul lui Morutan nu e ceva nou, aceeași meteahna ca și la echipa de club. Iar la echipa de club pe lângă Morutan ii includ și pe Tănase și Coman. De aici și jocul și rezultatele mai proaste din ultima vreme. În meciul cu KFR au reușit sa fie din nou o echipa și sa joace cum trebuie, iar rezultatul sa văzut. Asta deși hateri au pus totul pe seama ozonului.

Fii serios, in meciul cu CFR Morutan a facut fix acelasi lucru. A dat un sut ca lumea (si gol) abia cand era 2-0 si disparuse orice presiune. Pana atunci bubuise aproape orice, din orice pozitie. Doar ca aia de la CFR s-au prezentat fara atac, iar in aparare au comis doua gafe uriase din care s-au marcat primele doua goluri. Daca era Dan Petrescu in locul lui Edi si avea problemele alea de lot se punea pe 3 linii si nu lua gol 100 de ani la ce a jucat fcsb in meciul ala.

bandoleros
bandoleros  •  25 Martie 2021, 01:02
Postat de adriann_ pe 25 Martie 2021, 00:41

Itu a incercat o executie extrem de pretentioasa (demi-voleu cu exteriorul), din care a iesit o pasa la portar. Morutan a dat la poarta din orice pozitie vreme de 85 e minute. Diferenta dintre ei e ca Itu a sutat o minge care trebui sutata. Morutan a sutat vreo 10 mingi care trebuiau sa fie pase la coechipieri mult mai bine plasati.

adriann_
adriann_  •  25 Martie 2021, 00:50
Postat de bandoleros pe 25 Martie 2021, 00:49

Mi-au plăcut Ciobanu, Olaru, Pașcanu și in mod deosebit Marin. Pascanu și Marin sincer sa fiu nici nu știu la ce echipe joaca, și tot la fel de sincer nici nu ma interesează. La Națională nu ma interesează de la ce echipe vin, eventual ii judec strict după evoluția lor de la Națională. Cat în ceea ce îl privește pe Morutan, pai era deja pus la zid cu mult timp înainte sa înceapă meciul, ceea ce nu este tocmai fair.

Lasa ma pusul la zid de dinainte. Obiectiv vorbind poti contesta chestiile pe care le-am scris eu aici? Nu cred.

bandoleros
bandoleros  •  25 Martie 2021, 00:49
Postat de capitalaardealului pe 25 Martie 2021, 00:39

te gandesti ca Itu este fundas care daca juca 85 de minute era altceva ..ce sa mai vorbim de varful Ganea

adook
adook  •  25 Martie 2021, 00:42
Postat de capitalaardealului pe 25 Martie 2021, 00:40

*** sau monopol..

n-ai vazut ce-a scris mai devreme ca e pufoaica 100%?

adriann_
adriann_  •  25 Martie 2021, 00:41
Postat de bandoleros pe 25 Martie 2021, 00:37

*** în freza lui Morutzan. Din parte mea poate sa numai joace în celelalte meciuri ramase. Dar totuși, ala tu îl numești șut la Itu? Pai la lovitura de cap al lui Pașcanu am sărit în sus crezând ca balonul întra în plasa. În schimb la "șutul " lui Itu nu am avut nicio reacție.

capitalaardealului
capitalaardealului  •  25 Martie 2021, 00:40
Postat de johnwick pe 25 Martie 2021, 00:37

io ț-am zîs nu mai be, da traba ta, fă-te de minune, că ești prost

hashtag_truth
hashtag_truth  •  25 Martie 2021, 00:39

NU s-a chinuit NIMENI. Doar daca vom considera ca NE-AM CHINUIT cu Portugalia in deplasare...AM CASTIGAT UN ANTRENOR...ADI MUTU, care a invatat multe de aici de acasa...NU din deplasare...

capitalaardealului  •  25 Martie 2021, 00:39

bandoleros
bandoleros  •  25 Martie 2021, 00:37
Postat de capitalaardealului pe 25 Martie 2021, 00:32

itu a avut un sut pe poarta in 6 minute,Pascanu la fel foarte bun ..Morutzan fara Ozon nici macar nu a dat-o pe poarta in 85 de minute