Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
prostalaule zecesebist, talpan se opune doar cand are tupeul sa ceara sa joace aici clona din berceni
ce consul?? Doamne, fereste
“Ultrasii” Stelei au venit la stadion cu lozinca deja știuta. Mi-aduce aminte de un reportaj de prin anii 90 când ear o discuție între un reporter și un individ despre o anumită problema. Pe fundal își face apariția o persoana sau mai multe strigând “vreau/Vrem butelie! Ce sa mai vorbim………..
Tavi titular … Așa ceva!?
Pai cum de se joaca pe stadionul Steaua? Nu s-a opus Talpan? Sau e in concediu?
Gata tovule iti ajunge pe ziua de azi cat ai poluat forumul in stil iliescian.oare nepotul lui dan iosif ce mai face?
Cum să fie nevoiaș domnu' consul? Păi... conform declarației de avere... deține o casă de 190 m2 construită în 2002 în București și alte 2 apartamente... de 65, respectiv 76 m2... ultimul obținut la schimb cu un teren de 490 m2. Mai deține însă două terenuri în București și unul Corbeanca (1000 m2). Firfireii ăia pentru care prestează p-aici nu-i ajung nici de țigări... însă omu' e hotărât să meargă până la capăt alături de Jiji. :- )))
Sa vedem perlele din liga 1…
sa vezi cu Sandoi autobaza
Inteligenta nu-i caracterizeaza pe ''ortodocsi''.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.