Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj » Minute NEBUNE în Bănie, ratări colosale și GOL anulat
7
Ședință de urgență la Farul » Se caută înlocuitor pentru Zicu: ce își dorește Gică Hagi
0
Daniel Oprița a confirmat discuțiile cu Hermannstadt: „Sper să mă lase să merg la Sibiu”
1
Antrenorul și căpitanul s-au contrazis la flash-interviu: „Asta am crezut”
0
Știri din fotbal internațional
Napoli - Juventus, derby-ul etapei #14 în Serie A
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Ionuț Radu este titular pe Bernabeu
0
Ajuns la 39 de ani, Sergio Ramos le-a spus „adio” mexicanilor și pregătește revenirea în Europa!
0
Rezultat-surpriză în Italia și Chivu profită! Cum arată situația la vârf în Serie A
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
9
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
Exit-poll alegeri Primăria Capitalei 2025: Ciprian Ciucu e pe primul loc » ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
E ora 19 si 16 minute!Becali peste tot!A mutat meciul la Cluj-unde am luat bataie mereu cu nationala-dar pentru el important ca trebuie sa-i vina niste scuteri din Germania! Si daca aia nu veneau pana la Ovidiu!Asa ca l-a pus pe Stoichita sa mute meciurile acolo!Apoi a bagat tot fcsb-ul,cu Florinel Coman titular,chiar daca in toate meciurile el a fost cel mai slab!Iar Man, s-a obisnuit ca la fcsb,sa plonjeze in careu si daca trece un fundas pe langa el!Chiar suntem blestemati sa-l suportam pe negustorul asta machidon?
Ce catastrofă e Coman!
Si aici te plateste gigel?
Reamintesc ca Manea, Nedelcearu si Marin sunt eligibili pe U21 si probabil vor juca la Euro. O generatie care poate confirma intr-adevar. Mai adaugam si pe Tudor Baluta sau Denis Dragus - jucatori mai tineri ce deja is in anturajul echipei mari si facem un lot decent de Euro (nu cred ca vor ajunge in semifinale totusi, dar cine stie).
PRAFU SE ALEGE DE CE LAUDA fituica,vorbim...........
Bai da ivan nici sa dribleze nu poate si mai e si fotbalist.da cu piciorul in bașica de mic copil si cand te uiti la el parca de 5 minute sa apucat de fotbal.radoi dute la camile tata
Răzvan Luțac, mare ziarist "debutat" la 14 ani... Ai idee cât de mult fotbal - departe de casă și părinți, cu accidentări și cantonamente, cu viața printre străini nu întotdeauna binevoitori - a trăit Andrei Ivan până a ajunge ce este azi, adică cel mai valoros tânăr jucător din România? Te-ai găsit tu să-l jignești? Tocmai tu? Tu... cine adică? Ești ziarist, dar ca om în ce eșalon pretinzi că joci?
Am eu o bănuială, că peste câțiva ani o să vă fie rușine despre cum ați putut să scrieți despre Ivan, fotbalistul român cel mai promițător la ora actuală... Mostre de penibil: "Însă câteva ezitări, simulări și precipitări ale lui Ivan, parcă prea moale și șmecheraș pentru colegii săi, au lăsat tabela 0-0...... Și Ivan, după ce a cerut alte două penalty-uri, a ratat și ocazie imensă, o ocazie rară, o ocazie pe care, din 99 de încercări, 100 de "tricolori" o transformau. A făcut o preluare bună, a trecut de Evans, însă s-a încurcat inexplicabil cu poarta goală.". GSP, voi - dintre fotbalul românesc și Gigi Becali - ați făcut alegerea dezonorantă!
Frate da'CE clasament prezentati acolo...
Cel mai terminat jucator Ivan...este fricos ca o gaina, simuleaza ca o femeie si rateaza pe banda rulanta! Puscas si Adrian Petre trebuie sa aiba prioritate in primul 11 in fata olteanului asa limitat pe care nu il ajuta nici tartacuta! Feliciari Romania U21!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.