FOTBAL  »  NATIONALA  »  AMICAL / ROMÂNIA - GEORGIA, MIERCURI, 19 NOIEMBRIE, ORA 20:30, ANTENA 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Ropotan: "Sper să luăm toate cele trei puncte din partida cu Georgia" :D

Articol de GSP - Publicat luni, 17 noiembrie 2008 00:00

Convocat în premieră la echipa naţională, dinamovistul Adrian Ropotan a fost copleşit de emoţii la conferinţa de presă organizată azi la Mogoşoaia:

"Mă bucur că am ajuns la echipa mare, sper să am o prezenţă onorabilă şi să mai fiu convocat şi pe viitor. E important că voi juca pe terenul echipei mele de club. Vreau să le mulţumesc celor care au avut încredere în mine şi vreau să nu-i dezamăgesc.

Această convocare este cireaşa de pe tortul care sper să vină la finalul campionatului.

Sper ca miercuri, împotriva Georgiei, să facem un joc bun şi să luăm toate cele trei puncte", a declarat Ropotan, uitînd de faptul că meciul cu selecţionata gruzină este unul amical:D. Vezi ce au declarat Ropotan şi Gigel Bucur la conferinţă! (video)

Convocat în premieră la echipa naţională, dinamovistul Adrian Ropotan a fost copleşit de emoţii la conferinţa de presă organizată azi la Mogoşoaia:

"Mă bucur că am ajuns la echipa mare, sper să am o prezenţă onorabilă şi să mai fiu convocat şi pe viitor. E important că voi juca pe terenul echipei mele de club. Vreau să le mulţumesc celor care au avut încredere în mine şi vreau să nu-i dezamăgesc.

Această convocare este cireaşa de pe tortul care sper să vină la finalul campionatului.

Sper ca miercuri, împotriva Georgiei, să facem un joc bun şi să luăm toate cele trei puncte", a declarat Ropotan, uitînd de faptul că meciul cu selecţionata gruzină este unul amical:D. Vezi ce au declarat Ropotan şi Gigel Bucur la conferinţă! (video)

Citește și:
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Dubla campioană mondială riscă eliminarea încă din grupe! Gafa care o costă enorm
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Superliga
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (18)
 •  17 Noiembrie 2008, 14:52

DINAMOVISTII ASTIA CAND SCOT CAPUL IN LUME, ITI DAI SEAMA INSTANTANEU CA JOACA LA DINAMO LA CATA PROSTIE RADIAZA CHIAR SI DACA ESTI FOARTE STRAIN DE FOTBAL. Prostia la dinamo este la rang de virtute si le place sa se arate cu ea.

 •  17 Noiembrie 2008, 14:20

Alo,, catelus , este un meci amical.. Oh, scuze ,, poate le vrei pe alea pirdute cu Urziceni, poate se pun in clasament ca sa ramaneti tot pe primul loc. Pai daca se joaca pe Dinamo ... inseamna ca punctele se pun la Dinamo...Ham,Ham

 •  17 Noiembrie 2008, 13:36

Sa iti fie rusine. Esti un mare NEom. Si nu fiindca joci la Dinamo, caci si Plesan sau Gigel Coman sunt la fel ca si tine. Si sunt stelist, da. Pe langa voi 3 , neomule, gibonule, hahalero ( cum ar zice ne'a Gigi ) ar mai fi cativa: Adrian Cristea, Moti, Ionel Ganea, Marius Croitoru, Albut ( de la Gloria Bistrita )

Vezi toate comentariile (18)
Comentează