Alte știri din fotbal
Rapid, în negocieri avansate pentru un mijlocaș african » Pancu și-a găsit vicele pentru Bubanja
0
Șocant: iată echipele din Liga 2 fără drept de promovare în Superliga!
3
Juan Bauza, lovitură devastatoare pentru Adrian Mititelu!
3
Mircea Rednic, dărâmat de vestea tragică: „Îmi zicea Papa. A fost cel mai bun din Liga 1!”
0
Știri din fotbal internațional
Un grup consultativ contrazice FIFA: 7 notificări despre posibile manipulări!
0
Care a fost cea mai spectaculoasă Cupă Mondială din istorie? NY Times a făcut un clasament incredibil: România a fost prezentă la ediție câștigătoare, dar nu e SUA 1994!
0
E oficial! Fotbalistul cu origini românești, prezentat de FC Barcelona
0
Scene incredibile în Anglia: vedeta echipei s-a pus pe gazon și a cerut transferul, în timpul antrenamentului!
0
Lifestyle
Wanda Nara a trecut prin şocul vieţii: „Au intrat direct în dormitorul meu”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
2
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Steag cu simbolul Mișcării Legionare la un miting pro-Călin Georgescu. ...
Libertatea
Filmul de groază care i-a îngrozit pe internauți înainte de lansare. ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cât a costat un sejur la mare, în Costinești, în perioada festivalului ...
Libertatea
nu stiam ca Marica mai joaca fotbal, eu credeam ca s-a retras... din toti stranierii singurii mai bunicei sunt Rat, Torje, Lazar si Stancu. restul nu au ce cauta la nationala..... nici papp nu a rupt gura targului, singurul sau avantaj este ca a ajuns in Italia la o echipa mai mult decat modesta.
FLORESCU e ok. Cocis e mai slab. Desi nu prea joaca, SAPUNARU-RADU-MUTU nu trebuie sa lipseasca. Aste pt simplul motiv ca nu avem pe altii mai buni! CONDUCEREA trebuie schimbata! E nevoie de un Hiddink/Van Basten etc. Singura echipa masculina calificata la Olimpiada a fost antrenata de un ungur. Logic si inteligent pt ca ungurii sunt f buni la polo. Avem nevoie de un antrenor strain si la fotbal (vezi Rusia, Coreea de Sud in trecut, Grecia etc.)!
Doamne "COCIS" de cand te asteptam iar la nationala.Ne-ai lipsit mult in ultima perioada!Tu vei fi salvarea noastra!....epic fail
Federatia Romana de Fotbal Comunicat oficial: Ca urmare a defectiunilor repetate ale fax-ului Federatiei( a varsat Nasu' niste vin pe el), urmatoarii jucatori au fost convocati din greseala: Razvan Rat Razvan Cocis Ciprian Marica. Precizam ca fax-ul Federatiei a fost setat inca din anii 90 defratii Becali, ei fiind responsabili cu suportul "tehnic" la convocari la echipele Nationale. Ne cerem scuze( dar nu prea tare) p.s. Dragi romani! nu uitati important este sa participi, la calificari nu la Mondiale. Semnat Femeia de serviciu
Cu Tatarusanu in poarta orice e posibil...
NICIODATA !!!
ar trebui sa fie adusi la lot, doar cei care joaca la echipele lor, nu cei care nu au mai prins un meci de luni intregi....indiferent daca joaca la o echipa din Vest, din Turcia sau din Rusia sau Ucraina, care sunt peste campionatul nostru, Ucraina un pic mai putin peste...
bai nea Piti....convoaca-l pe Florescu,ca nu e naspa,naspa,poti sa-l ti si pe bara,sa fie rezerva,da nu e ca nu-l convoci.Nu-l aduci pe Cocis,ca e varzalau dar,pe Florescu poti sa-l aduci,ii dai nr 8,sau 6 si-l pui sa alerge,ca stie si cu varza,CEVA,ceva tot face. Cocis out! ...parca e fiitu" ....nici pe fiitu" nu-l ti asa de aproape.
Ai dreptate, dar e vreunul care are sange in instalatie sa se ,, bage" in asa mocirla care domneste in fotbalul din Romania manelizata !?
Spunaru nu mai joaca la FC Porto, e rezerva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.