Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Echipa de start aleasă de Costin Curelea
1
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
5
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
0
Emil Săndoi, după Turcia - România: „Au fost unii jucători depășiți. Mă așteptam la mai multe de la ei”
0
Știri din fotbal internațional
Jude Bellingham: „Nu am mai simțit niciodată o asemenea durere”
0
Ultimatumul primit de Romelu Lukaku » Dacă nu se va prezenta până marți, atacantul riscă excluderea din lot!
0
Andrei Vlad a semnat în prima ligă și va lupta pentru salvarea de la retrogradare
0
Au luat foc când au văzut imaginile în direct cu italienii: „Ce lipsă de respect și aroganță! O să ne plătească pentru asta”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
ania astept sa l vad pe Gigi cum da cu basca decpamânt cand o sa i manance Draguș ficații . Dar deh , pana nu dai tu cu capul …….
Ii nenorocește stăpânul pe gigisti. Toți erau anti-dragus. L-au făcut în toate felurile Acum trebuie sa își frângă coloanele vertebrale din nou, cum au făcut-o de zeci ori în trecut
Din întâmplare asta i cea mai buna observație din articol !!!,,. Cu Bosnia a tras de 5 ori, doar o dată de poartă.,, Mulți jucători au fost la tras de poarta !
de numarat poate, zzz
Becali selectioner!
...gijji spunand despre fotbal lucruri ne face sa visam frumos ...sa ne aflam la vama dintre gandirea in imagini si gandirea in notiuni ...du te la culcare gijji si viseaza cum iti tradezi patria...
In minutul 44 a intrat mimi in camera
Nea Gigi a stins televizorul in min 44 pentru ca 22.30 este ora de muls oile.
chiar mă îngrijora că nu văzusem niciun articol cu părerea ciobanului...m am liniștit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.