Alte știri din fotbal
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi”
0
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
0
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
4
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele de start
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Incredibil cum in tara asta tot felul de "vedete" au opinii. Nu-l plange nimeni, daca tot vrea sa joace la nationala, sa incerce la aceea condusa de "regele"Cioaba, acolo unde-i este locul. TLA(tzi la Auch)
În sfârşit, apare şi adevărul, nu abjecţiile infecte ale infractorilor Sandu şi Piţurcă!!! Cine are habar şi urmăreşte ce se întâmplă în fotbal ştie că la acel turneu din America Săpunaru nu a mers pentru că tatăl lui era pe moarte, boala lui era în fază terminală; a şi anunţat că nu se duce pentru că în viaţă sunt lucruri mult mai importante decât o şuşă de doi bani de-a Federaţiei, organizată cu unicul scop de a mai umfla numărul de selecţii unor nulităţi, doar-doar reuşesc nişte impresari şi manageri de club să mai dea o ţeapă unor fraieri. Iar proştilor care îi duc grija lui Ştefan Radu le spun doar să se spele pe cap cu măscăriciul lor de Latovlevici!
E simplu sa raspund la intrebarea ta, formula de joc a lui Piturca la nationala este 6-6 poarta-n casa!
Am tras apa dupa parerea ta de stelist ''obiectiv''.
asa cat m-am uitat eu la fotbal, cam toate nationalele au un stil propriu de joc. Unele ofensiv, pe posesie. Altele defensiv, pe contraatac. Unele pe tehnica, altele pe forta si viteza. Unele cu jucatori tineri, altele (gen Grecia) cu experimentati. Stiluri bine definite. Mai mult sau mai putin placute. Poate cineva sa-mi spuna stilul nationalei lui Pizzi? Defensiv nu e, din moment ce iei 4 goluri pe meci de la Olanda si 3 de la GRECIA. Asa ca m-am gandit si m-am dus mai jos. Andorra style. Aia joaca sa nu primeasca mai mult de 5. Toti 11 in zona careului, nicio treaba cu atacul. Poate vine Mos Craciun la o faza fixa sau isi da adversarul autogol. GRECIA deja-vu?
Sapun esti un jucator terminat ...mai terminat decat tine este numai Mutu ...
caracterul lui e infect, dar al celor de la nationala e in putrefactie
Asta a jucat 3 meciuri in toamna asta, fara sa fie accidentat. Cum se face ca astia care n-au caracter si se retrag de la nationala nu mai fac nimic nici la echipele de club? Ca asa a fost si cu Chivu si nici pe Radu Stefan nu-l vad bine. La Radoi e altceva ca el s-a lasat de fotbalul profesionist, joaca cu baietii de distractie.
Respect Sapunaru, un adevarat caracter!
atata ipocrizie in tara asta de te doare capul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.