Alte știri din fotbal
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
1
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Scene incredibile în centrul Clujului! Doi suporteri au intrat mascați într-un local și au atacat rivalii din oraș
0
Cutremur la echipa din play-out! Antrenorul este nemulțumit și vrea să plece: „Cred că e de ajuns. Am avut o primă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu a scris istorie: Rayo Vallecano s-a calificat în prima finală europeană
0
Imagini senzaționale! Prințul William a „explodat” după golul din duelul european dintre două echipe din Premier League
0
Freiburg - Aston Villa este finala Europa League » Ce UMILINȚĂ în duelul englez!
0
Lovitură pentru Real Madrid: ratează El Clasico, după bătaia din vestiar
2
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
l-ai uitat pe dan petrescu..)
dati-i niste tacere, amigo. tratati-l cu tacere proaspat culeasa si efectul va fi unul singur : tacerea ecoului.
nu este exclus. desi, in mod sincer, sansele sunt extrem de mici sa se intample chiar asa. nu prea avem ce regreta in urma lui.
DACA L-AR SCHIMBA PE PITURCA TOT AR FACE CEVA PENTRU FOTBALUL ROMANESC
este semnul de egal intre valahu si dobitoc toata lumea stie asta
Da, dar macar cu asta ne-am obisnuit..iti dai seama ca ala care vine, nu va fi vre-un sfint..pina ne obisnuim cu ala, pina invatam ce tre sa facem, de cine i place, etc...alt sef la arbitrii..alt antrenor la nationala...e mama....sunt multeeeeeeeeeee....nasol ar fi sa-l regretam pe Sandu...:-)))))
Vaalah esti un dobitoc ...fotbalul romanesc o sa mearga mult mai prost ...dar muuuuult mai prost daca vine Popescu ...
Cum, nu este un scenariu SOC? Acum se foloseste boom? Sunt SOCAT!!!
GH. POPESCU E SLAB PT. ACEST POST, NU A REALIZAT NIMIC DE CIND SA LASAT DE FOTBAL..NU VAD CUM AR REUSII CEVA ACUM..MARIONETA (SCLAVU') LU' BECALI..
foarte bine. trebuia sa demisioneze de un milion de ori pana acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.