Alte știri din fotbal
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
nu l mai astepta pe Hagi ! uita de Hagi !
Vad ca nu a antrenat cine stie ce echipe dar totusi are lipici la trofee, ceea ce e bine, decat unul care a antrenat in 10 locuri si na castigat nimic, mai bine unu care nu prea a antrenat cine stie ce dar caer stie ce inseamna sa castigi trofee
pune-l sandule pe rednic,il aduci pe neamtul asta care e mai slab decat halagian
mai bine neamtu asta decat Hagi!macar va fi impartial in selectia pe care o va face si nimeni nu-i poate reprosa nimic din punctul asta de vedere!
bai fratilor ce sa faca Romania cu un antrenor asa slab ca si Schäfer asta.noi avem antrenori mult mai buni in tara ex. Petrescu,D:Munteanu,Andone,etc. acest mare antrenor schimba in fiecare an echipele.nu tot ce e neamt e si bun vezi ex. Matthäeus(ca antrenor).aici in Germania nu il mai cauta nimeni
mai bine e cu neamtul ..ARE EXPERIENTA MAI MARE si ce nationala a facut camerunului ??!!??...parerea mea ,campionatul nostru e mult mai bun decit al camerunului si ar avea deunde sa selectioneze ..important e ca nu mai face nimeni jocurile impresarilor acum ,ce o sa se faca ei fara sa mai comande jucatori la nationala selectionerului pt a creste cota unor jucatori chiar daca sint de slaba sau modesta pregatire .SA VINA NEAMTUL ...in campionat sa vazut ,jucatori pregatiti la scoli inalte precum germania si anglia au luat campionatul cu echipe mici si jucatori foarte modesti (Petrescu,Dorinel)
Daca ai de ales intre neamt si Hagi il alegi pe primul, numai ca Winni Schäfer e un fel de Berti Vogts, batut acum citeva zile de fanii azeri. Nu a reusit mare lucru in Bundesliga, la sfirsitul anilor ´80 a adus Karlsruhe din a doua divizie in Bundesliga cu jucatori tineri ca Oli Kahn sau Memet Scholl. Rezultatele notabile au fost de conjunctura, chiar un parcurs extrem de bun in cupa UEFA ca antrenor la Karlsruhe nu a fost decit un foc de paie. Mircea Sandu il ia in considerare numai din lipsa de idei si alternative dar si din lene. Ma mira Ionut Lupescu. El il cunoaste pe neamt bine si stie ce poate. Un olandez cu nume ar fi fost costisitor si Sandu prefera sa tina banii pt. doctori.
Din ce vad eu a facut treaba doar prin Africa si pe la arabi. A stat departe de fotbalul mare. Ce naiba,nu putem aduce un antrenor de Doamne-ajuta.Sunt liberi de contract multi. Ma gandesc la un Dick Advocat, Martin Jol, B.Schuster, F.Rijkaard, Cristoph Daum. Eu cred ca la 1mil/an ar veni oamenii astia. Pe cine crede Sandu ca pacaleste cu acest Schafer?
Il prefer pe asta in dauna lui Hagi.Totusi, cred ca se poate si mai bine...
sa vina oricine dar nu HAGI Haagi un mare jucator , dar nul ca antrenor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.