Alte știri din fotbal
Revoltă prin ninsoare: primul mesaj afișat împotriva lui Gigi Becali + „Yeti” la „oficială”
0
6 lucruri care nu s-au văzut la TV în Farul - Universitatea Craiova » Surpriza de la final
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Zicu i-a provocat liderului cel mai dur eșec al sezonului, dar a ținut să se plângă de meciul cu Dinamo: „Nu e normal!”
1
Știri din fotbal internațional
Borussia Dortmund profită de pasul greșit al lui Bayern și relansează lupta la titlu » Clasamentul din Bundesliga
0
Notele englezilor pentru Radu Drăgușin, integralist în Tottenham - Manchester City: „Fix așa a părut!”
0
Inter câștigă la Cremona și își mărește avansul din fruntea clasamentului » Cum arată situația la vârf în Serie A
2
Incidente grave, Inter riscă sancțiuni drastice! Cristi Chivu a intervenit în fața peluzei
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
salut ti se ca Basescu e curat?toate partidele sunt grupuri mafiote si impreuna cu mafioti de afara au vandut tara bucata cu bucata,tot ce susti ca deti, de fapt traiesti pe datorie si tu si copii tai.
scuze, si tu, da, ai postat foarte bine, ontopic. ca de obicei, si chiar spun inca o data ca imi place cum comentezi. felicitari si 1 like de la mine.
cu exceptia primului comentariu, care im apartine si al acestui comentariu al tau, restul userilor deraiaza total de la topicul propus de articol.
este incredibil cat de multi useri confunda acest forum sportiv cu platforme politice si/sau electorale. este incalificabil, impardonabil si inacceptabil.
Sper ca te platesc astia bine pentru a posta ca un robot! Daca erai destept, luai un banut si din partea cealalta si faceai acelasi lucru, numai ca aveai o lista de 2-3 ori mai lunga,chiar daca tot un click dadeai :)) ! Succes!
Nu-l platesc cu nimic,stai linistit.Este unul din cei carora le place sa manance r@h@t si unde vrei sa o faca?Intra si el acolo unde stie ca sunt multi vizitatori.Cred ca o sa i se aplece.
Te-a muscat Vadim si te-a infectat ???? :))))))))))
Daca nu ne ajuta bunul Dumnezeu cu accidentarea lui Tanase si inlocuirea lui Bogdan Stancu cu Keseru o luam in freza fratilor !!!!!!!
Votezi Iohannis de fapt votezi Basexu si mafiotii lui. Vrei sa fie iar Roberta Anastase sefa la camera deputatilor sa fure voturile ca sa impoziteze pensiile? Vrei ca Iohannis presedinte si Basexu premier sa inchida iar 54 de spitale. Votezi Iohannis de fapt dai tara pe mana lui Blaga, lui Videanu, lui MRU, lui Frunzaverde, lui Falca, lui Flutur Robertei Anastase. VOTEZI IOHANNIS DE FAPT VOTEZI BASESCU PRIMINSTRU SI CEI 10 ANI DE COSMAR VOR CONTINUA.
Prietene, Basescu a facut ce nu au avut curaj sa faca momaile alea de Iliescu si Constantinescu care au fost presedinti doar cu numele (nu au facut nimic pentru tara asta). Basescu a bagat la puscarie grupul de indivizi care au furat tara asta si care in 2-3 ani au "promovat" de la soferi de camion la "baroni locali" cu averi de sute de milioane de euro. Din partea mea, putea sa mearga in turul 2 si Kelemen Hunor si il votam pe ala doar ca sa nu iasa presedinte retardatul de Ponta care nici macar imnul de stat al Romaniei nu il stie. De fraudele electorale ale PSD din turul 1 care au fost demonstrate zilele trecute nici nu mai zic. (vezi gandul.info cu filmarile din Olt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.