Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Taci ba *** din gura...Stefan Radu n-a mai venit pentru ca nu a suportat statul de rezerva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Milinkovici a gresit strategia... eu faceam un joc de asteptare cu romanasii peste noi..apoi ii executam pe contraatac
Bine a facut Radu ca nu a mai venit la nationala. Si eu as face la fel. De ce sa vii? Sa auzi toti "expertii" dupa meci indiferent de rezultat cum arunca cu noroi. Mai bine stai linistit acasa si iei banii de la club. La nationala se vine pt suporteri. Daca suporterii nu stiu ce e aia realism, nu stiu ce e aia educatie, nu stiu ce inseamna sa fii simtit si habar nu au ce e aia respect pt munca celorlalti dar stiu absolut tot despre fotbal cand ei nu au jucat in viata lor un meci de fotbal. nu are rost.
Sa ne spuna nenea stanciu cât de buni sunt ei la sfârșitul acestei grupe cand nu vor termina 100% pe locul 1, putin ma intereseaza de ce fac ei pe teren, daca nu termina pe locul 1 este egal cu 0000000000 ZEROooooooooo
Tupeu la maxim de la o masea stricata în valoare (hahahahaaa) de opt milioane!!!! Anestezia nu are efect iar caria nu poate sa fie plombata. De fapt sunt o echipa de plombe. Este cu mult mai grav ca a facut acest gest spre suporterii români care au facut deplasarea. Daca facea asta în Romania, nesimtirea si lipsa de respect era la Stanciu acasa. Si face acest gest dupa un meci egal în care cei mai multi au fost invizibili. Sa nu uite ca acel 11 metrii pe care la ratat în campania trecuta a costat mult în parcursul calificarii si asta nu doar pentru cele doua puncte pierdute ci si pentru moralul si încrederea echipei.
Hai U-21 CACU astia ne-am lamurit ...
Stanciu face gesturi..***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stanciule, voi sinteti 'actorii' unui spectaco fotbalistic iar oamenii PLATESC sa va vada cum PERFORMATI... Prin analogie, daca la un spectacol de Teatru, actorul sau actorii mei preferati vin beti pe scena si uita replicile, lumea va fi foarte nemultumita si se va simti trisata pentru ca ei AU PLATIT pentru a vedea un spectacol de teatru BUN... In schim actorii lor preferati venind BETI, TURMENTATI pe scena au oferit O PARODIE DE PROST GUST denaturind total spectacolul iar LUMEA II VA FLUIERA... La fel si voi fotbalistii... Fiind actorii spectacolului fotbalistic, daca intrati pe teren si DATI CU STINGU-N DREPTU' din motive pe care numai voi le stiti, cu toate ca lumea va iubeste, VA VA FLUIERA SI APOSTROFA PENTRU CA SE VOR SIMTI TRISATI, TRADATI DE CEI IN CARE AU CREZUT... Asa ca, Stanciule nu mai fi suparat si deranjat de faptul ca lumea va fluiera cind DORMITI PE TEREN... Mai bine analizati ce trebuie sa faceti pentru a NU MAI NEMULTUMI PUBLICUL...
Cred ca sarbii nici acum nu isi dau seama cum au reusit sa scape victoria cu echipa asta de schipoi. Au avut faza si ocazia, faza si ocazia, ne-au dominat mai ceva ca Olanda. Aratam rau, rau de tot.
VAI DE EI cu VAI DE NOI s-a terminat 2-2 Greu de strans intr-o singura partida asemenea goluri demne de CASCADORII RASULUI Mai lipsea devierea de la sutul nostru si tacamul era complet ... I N REST continua sirrul de NEINFRINGERI ale lui CONTRA-FOTBAL
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.