Alte știri din fotbal
Cristi Borcea e brutal cu „tricolorii”: „Ei sunt prieteni cu fotbaliștii!” + Pe cine vede viitor selecționer: „Să ne rugăm de el”
2
A dat cozonacul pe sushi » „Tricolorul” cu 31 de selecții a explicat de ce a ales Japonia de Sărbători
1
Interes reactivat! Specialistul în mercato dezvăluie cele 5 cluburi care îl vânează pe Louis Munteanu: „Planul era simplu”
4
Reapare moda „sateliților” » Știința dă jucători la Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Iată semifinalele Cupei Ligii Angliei, după 16 lovituri de departajare în Arsenal - Crystal Palace! » Un fotbalist a avut o seară horror la serviciu
1
Accident cumplit la schi: fotbalistul de 34 de ani a căzut din telescaun și și-a pierdut viața. Soția lui a fost rănită
1
Fiul lui Ganea a plecat din Ungaria, după 37 de meciuri fără gol! Tatăl lui vine cu o altă variantă: „Din cauză că e român”
2
Ce-a fost asta?! A lăsat Superliga pentru Cupa Africii și s-a făcut de râs: „Calamitate”
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
5
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Deplasarea Polului Nord magnetic al Pământului s-a accelerat dramatic. Cum ...
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Mesaj pentru Ilie Bolojan din Parlamentul European: „La conferințele de ...
Libertatea
Doamne Maica Precista , baiatul asta si-a pierdut definitiv mintile !
nu are rautate, mai taratura. a inteles ca esti un handicapat mintal caruia nu merita sa-i pronunte numele. cel care se crede mare smecher esti tu...ca vorba aia: prostu' nu e prost destul daca nu e si fudul. in locul tau, stiindu-ma idiot, mi-ar fi rusine sa mai dau declaratii...
eu crek esti ungur cu nume de roman.
Ce draq ma trica bea nevasta-ta si te imbeti tu?! Amaratul ala de iovan a fost primul in Europa la un moment dat tu dute tata si fa ferma aia la tara cu gaini si rate ca te-ai contopi cu ele
ar duce la o situatie similara cu cea din irlanda de nord,ar incepe sa se toace intre ei,ungurii cu romanii,s-ar putea ajunge la o epurare etnica.lucrurile stau bine deocamdata,pt.ca ambele etnii au un dusman comun,estu' romaniei,dar odata inlaturata perceptia asta,prin acordarea autonomiei,si-ar da seama ca nu au absolut nimic in comun si ar incepe lupta pt dominatie pe criterii etnice.
pentru frustratii de la cluj unu la mana sunteti penibili cu echipa asta doi la mana nu va legati de istoria Romaniei daca nu o cunoasteti si trei nu mai tine-ti in brate un caracter cum e trica si scuze ca i-am pronuntat numele ca sincer nu prea are si o sa vedeti valoarea lui in cl
ba hanndicapatule cand o sa ajungi tu sa joci macar juma dn meciurile lu iovan si piti la nationala si sa califici echipa k antrenor la un CE sau CM atunci sa vb.pai ce draq sa cauti tu la nationala!?ce crezi k mutu si chivu joaca criket sa ai si tu lok.JOACAFOTBAL.akolo crezi k joci cu dinamo si rapid sa stea capra aia.pana si banel ti a luat fata chiar daca nu stie cu mingea macar se daruieste trup si suflet ptr noi cei de akasa si ar muri pe teren doar k sa castigam.mai bine k el decat k tine
Pentru nationalistul de mai jos:aici se discuta fotbal nu politica,dar informeaza-te ce sa intamplat si dupa ce romanii au recastigat puterea in Ardeal sa vezi tu atunci barbarii.Eu sunt roman si cred ca aici ar fi bine sa discutam despre fotbal.
Da Trica a uitat ca a mancat o paine la STEAUA? Dupa ce a dat golul de pe Ghencea ce a facut? a injurat mai intai suporterii apoi un simbol al STELEI, Marius Lacatus, cred ca sta tare prost cu memoria baiatul asta si se mai mira de unde atata rautate pentru el, ar face bine sa se uite ce in urma daca nu cumva si-a pierdut memoria si sa vada ce a facut, poate intelege si el intr-o zi de ce si cum se intampla ce se intampla cu el
Nu ati impartit o paine la Steaua mai "campionule" , ei (Iovan si Piturca) ti-au dat sa mananci si tu o paine! Daca Piturca, antrenorul care te-a adus la Steaua nu te cheama la nationala, inseamna ca stie din ce aluat esti facut. Vezi poate au nevoie la nationala Ungariei de vreun baiat de minge! Daca a ajuns un jucator ,care a fost scuipat ca o masea stricata de un campionat mai slab ca al nostru(al Bulgariei), sa vrea la nationala ... e grav!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.