Alte știri din fotbal
Avem datele OFICIALE » Bugetul CSA Steaua în 2025: 94% bani publici! „Sistemul” costă de două ori cât sportivii + Fotbalul, cel mai mare consumator
0
„Arăta ca o focă” » Diana Șucu a dezvăluit jucătorul de la Rapid care l-a dezamăgit crunt pe patron: „N-a fost în stare să se miște”
0
Primele critici din partea Craiovei, după ce Mirel Rădoi a revenit la FCSB: „Vorbeai de Rotaru şi acum unde te duci?”
0
Primul rival care „i-a urat de bine” lui Mirel Rădoi după revenirea la FCSB: „Îi doresc să nu aibă succes”
0
Știri din fotbal internațional
Igor Tudor, fără reacție după 4 eșecuri din tot atâtea meciuri pe banca lui Tottenham: „Nu am mai văzut așa ceva în cariera mea”
0
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
1
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
@sibelius CFR a ajuns in situatia asta ca Paszkani nu a fost prost. A stat in fotbalul pana in momentul in care a putut face bani, dupa a vazut ca nu mai e ca inainte, nu i-au mai mers bine nici afacerile imobiliare si mai bine te multumesti cu cat ai facut pana atunci decat sa se aleaga praful sin de baniia dunati
propun sa-l naturalizam pe banel nicolita,vorbeste bine limba romana,stie sa vorbeasca romaneste,e negru(da bine pt rasisti),e vioi si alearga ca calu'
@Cristian Baltaru Eu zic ca e mai bun Paul Anton decat Seto.
@gabonne1982 Nush ce tot vedeti la De Amorim. Are potential, dar sunt emciuri in care e mort si acele momente sunt mult mai dese decat cand este in forma. La Bawab, referitor la modul in care joaca acum nu e nimic de spus. E mai bun F. Andone sau chiar Bucur la 35 de ani
@@sibelius La capitolulo tzepelor Steaua e campioana: Surdu, Tade, Muniru, Semedo de la CFR, Gigel Coman, Ov Petre, Emeghara, Plesan, Bonfim, fratii Karamian, Nikolic de la tata Iancu de Timisoara, sa nu mai vb de cei aduci de MEM Titinho, Andrey, Carlos, Sabban, Elton care nu avea nici o treaba cu fotbalul, fratii costea de la Mititelu..... La CFR erau si tzepe xca aduceau multi liberi de contract si din aceea mai nimerea cum a fost si Sougu, Bastos, Rui Pedro pe langa cei enumerati anterior.Cand aduci 30 de jucatori gratis nu pot sa fie toti de succes
eu unul i-as naturaliza pe De Amorim si Taher Bawab.Dar cred ca Bawab a jucat deja pentru Iordania.Oricum, stie bine cu mingea cand prinde cate o zi buna
@sibelius CFR a luat jucatori ieftin si i-a vandut scump si aici ma refer Pereirra, Traore, Dubarbier, Semedo(la Steaua cu 1.5 milioane de euro si venit gratis), Surdu, Ivo Pinto luat gratis si vandut cu 1, 5 miliaone de euro, Renan Gracia la Sampdoria, Culio la Galata.. Au louat si cateva tzepe dar multe dintre tzepe au fost liberi de contract
Singura varianta viabila mi se pare Fatai.
Dintre jucătorii enumerați în articol,doar Fatai,De Amorim și de Oliveira ar merita naturalizați!Aș fi vrut să fie naturalizat și un Takayuki Seto,dar el a jucat deja pentru Japonia.Restul străinilor din Liga 1 sunt subțiri rău de tot,sub aspect valoric.
Niciun jucator roman ajuns la Primavera nu a ajuns in serie A.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.