Comentarii (164)
foxy
foxy  •  01 Septembrie 2017, 23:58
Postat de eugen76_pan pe 01 Septembrie 2017, 23:56

Avem sanse la calificare daca batem in muntenegru..FORZA DAUM!!

Un bow!Si Daum ,dar si tu!

haxor
haxor  •  01 Septembrie 2017, 23:58
Postat de haxor pe 01 Septembrie 2017, 23:56

Rectific! Trebuia spus; "Tăceți în p*** mea!" si nu va mai cheltuiti banii pe la pariuri saracilor si apoi dati vina pe sportivi ca nu v-au facut jocurile! :-)))

...adica mai pe scurt, le-a atras atentia sa-si caute si ei un loc de munca si sa mai lase vrajeala asta de aistati ce stau pe spatele celor ce muncesc sperand sa scoata lozul cel mare pe spinarea altora. ps: sper sa enervez cati mai multi? ;-))))))))))))))

haxor
haxor  •  01 Septembrie 2017, 23:56

Rectific! Trebuia spus; "Tăceți în p*** mea!" si nu va mai cheltuiti banii pe la pariuri saracilor si apoi dati vina pe sportivi ca nu v-au facut jocurile! :-)))

manty_one
manty_one  •  01 Septembrie 2017, 23:51
Postat de Tatar Alexandru Ioan pe 01 Septembrie 2017, 23:46

CRAPATI DE CIUDA CA NU A DAT GOL UN *** DE LA FCSB,***

daca tu crezi ca atitudinea si reactia lui Maxim e normala,atunci e de inteles ca Romania isi merita soarta din toate punctele de vedere!!

master_boy1981
master_boy1981  •  01 Septembrie 2017, 23:50

Pai nu e normal, a dat peste nas la toti pr0stii de au platit bilet sa ii vada cum dau ei gol in minutul 91 cu marea echipa a Armeniei,ciocul mic si admirati vedetele.

153473351901647
Florin Cristian Dărăban  •  02 Septembrie 2017, 23:04

nu am nimic cu maxim, poate a fost și el înjurat, a avut o ieșire necontrolată scuzabila, a fost și provocat sa văzut foarte clar. iar totuși domnul Gigi Becali ar putea să-și controleze vorbele, se consideră mare român, dar care om de fotbal, suporter ori patron de echipă poate să-și dorească ca naționala țării în care trăiește să piardă?

120306512036406
Ziarul Anticomunist  •  02 Septembrie 2017, 19:19
Postat de sexilian pe 02 Septembrie 2017, 09:48

i-a premiat si se pare ca n-a dat la toti,un zgarcit.......

"Tăceți ***", s-a putut citi pe buzele lui Maxim. Iordanescu si Piturca ce au facut la nationala cand au fost antrenori? Au calificat Romania la vreun campionatul mondial in ultimii 10 ani?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  02 Septembrie 2017, 19:10
Postat de dansy pe 02 Septembrie 2017, 15:50

Cei care il contesta pe Daum sunt cei care au distrus fotbalul romanesc sau sunt xenofobi.Maxim a raspuns la injuriile din tribune facute de fanii lui FCSB si Dinamo.Nu mai programati domnilor meciurile nationalei la Bucuresti.Sunt si o sa mai fie stadioane si in alte orase.

Din pacate ai dreptate.Sa nu uitam declaratia lui Becali inainte de meci: sa piarda Romania! cu 7-0 numai sa nu-l mai vad pe Daum! Nu-mi vine a crede ,majoritatea bucurestenilor nu sunt asa . I-am stimat si o sa-i stimez mereu. Suporterii fanatici ai celor doua echipe (mai ales Steaua!) nu-i reprezinta pe bucuresteni.Si nici pe romani.

dansy
dansy  •  02 Septembrie 2017, 15:50

Cei care il contesta pe Daum sunt cei care au distrus fotbalul romanesc sau sunt xenofobi.Maxim a raspuns la injuriile din tribune facute de fanii lui FCSB si Dinamo.Nu mai programati domnilor meciurile nationalei la Bucuresti.Sunt si o sa mai fie stadioane si in alte orase.

dansy
dansy  •  02 Septembrie 2017, 15:47
Postat de Constantin Urziceanu pe 02 Septembrie 2017, 15:13

Un *** care se crede vedetă. Sa plece cu neamțul lui cu tot sa ne lase

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 17
Comentează