Comentarii (15)
7mai1986
7mai1986  •  23 Februarie 2018, 15:01

Amatorism total in fotbalul romanesc.La toate capitolele,infrastuctura,jucatori,antrenori.Si apoi ne intrebam unii si ne hizilim altii de ce campioanele noastre si vicecampioanele,incaseaza cate 5 goluri intr-o campanie europeana.Am ajuns la nivelul albaniei.Fotbalul de la noi nu ar mai trebui sa se numeasca fotbal profesionist,ci fotbal amator,caci la nivelul asta suntem,peste tot.

1502241916738818
Ion-Nelu Nistor  •  23 Februarie 2018, 14:58

M-a dat gesepeul exemplu. Sa moara cacea! Atunci sa adaug cateva cuvinte la cele spuse mai inainte tot de mine: Pentru marele fotbalist nu ar trebui sa fie un mare impediment cinci suturi la poarta de la mijlocul terenului din care sa dea trei goluri. Pentru mine ar fi insa. El ar trebui sa fie mandru ca poate si eu nu. Asta ar fi floare la ureche pentru el. Sau nu mai poate face acest lucru?

portardelegenda
portardelegenda  •  23 Februarie 2018, 14:43

Cerinte absolut penibile. Apolzane lasa-ns ca esti varza

daweroirl
daweroirl  •  23 Februarie 2018, 14:24
Postat de glont pe 23 Februarie 2018, 14:17

Uitati-va la moaca lui! tipica pentru un PROSTALAU.

nu ne mai spune ce vezi in oglinda !

ando89
ando89  •  23 Februarie 2018, 14:08

Bulibaseala totală pe site. Parcă sunt un farmacist ce vrea să introducă o rețetă compensată în sistem:))

Comentează