Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Primele cuvinte ale lui Mikel Arteta după ce Arsenal a câștigat Premier League + Reacția lui Arsene Wenger
0
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
Oricum nu va fi selectionat :) Piturca nu-si calca peste orgoliu niciodata.Deci sondajul asta e degeaba....
e mai bun ca macar joaca ... mutu nu a facut nimic anul asta, zero barat ... a fost jucator, ne-a scos de multe ori, sa-l tinem minte cum era si sa-l lasam in plata domnului ca nu ne mai poate ajuta cu nimic
l-a mai salvat o data hagi si popescu, de a calificat, datorita pricepirii sale extraordinare, echipa la turneu. de-ar mai fi paunescu sa faca o emisiune sa ne vina ostenii de demult la nationala...
Mutu a varza in toamna asta...nu joaca mai nimic atunci cind joaca...si are probleme la club cu antrenorul ala cu nume...nu cred ca va fi selectionat, ptr ca Piti nu prea isi calca principiile in picioare.
Dodel a fost cel mai bun de pe teren aseara.Si lasa-ma cu Torje :))) a stat mai mult pe jos decat in picioare :|
terminati cu mutu ce dracu, ne-am tampit de tot !?!
romeo daniel7 mai bine taci...mutu maxim torje si marica varf ar fi ceva ..decat dodel bogdanel(stancu) gigel
Zici prost :))) Cu ce-i mai bun Stancu decat Mutu?Cu nimic... Dar oricum vorbim degeaba pt ca Mutu nu va mai fi convocat atat timp cat Piturca-i antrenorul nationalei.
nu e meritul lui piturca in asta calificare la baraj, ci al olandei. asa ca mircea sandu ar putea pentru aste doua meciuri sa puna mana pe telefon sa cheme pe mutu, chivu, sapunaru, radu stefan+ un antrenor care stie carte, sub o formula de gen manager general sau altceva. e barajul unei natiuni, nu al lui pishurca. pentru rio, da-i echipa inapoi maimutoiului sa defileze pe stadioanele din brazila cu stancu, torje, matel.
FARA STANCU............!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.