Alte știri din fotbal
A vărsat lacrimi pentru Craiova, acum explică gestul care a impresionat Bănia: „N-am putut să mă abțin!”
0
Răzvan Burleanu reacționează după acuzele de blaturi din fotbalul românesc: „Sunt anchetate mai multe cluburi și mai multe persoane”
0
Modificare în Superligă înainte de Turcia – România » Anunțul făcut azi de Răzvan Burleanu
0
FCSB, transfer ca și rezolvat din Superliga » Gigi Becali confirmă pentru GSP și dezvăluie suma de transfer: „Am semnat cu clubul”
3
Știri din fotbal internațional
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
0
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
DRAGI SUPORTERI AM INTELES CA, S-A IMPACAT PITURCA CU SANMARTEAN! DOMNULE PITURCA, VEZI CA SUNT CASTIGURI MARI LA POCKER!
AVEM NEVOIE DE ANTRENOR LA ECHIPA NATIONALA
Nu schimbam selectionerul pt un jucator. Schimbam selectionerul pt orgoliu si INCOMPETENTA! Cazul Sapunaru este doar un exemplu. Pariez ca un intrenor intelep si inteligent ar trece peste orgoliu si l-ar aduce la nationala, si ar sti si sa-l motiveze sa joace f bine. Din nefericire - nu este cazul lui Pitzi sa aibe aceste calitati! :(
ANDONE mi se pare un om intelept la faza asta. E de mult, de f de mult timpul! DESTEAPTA-TE ROMANE si DNA! SANDU & DRAGOMIR dupa fileu!!!!
Sa nu uitam ca romanaul Sapunaru a declarat ca refuza sa vina la nationala. Un jucator profesionist nu ar face asta indiferent de motive. Piturca nu va fi vesnic antrenor iar datoria lui Sapunaru de mare roman cum pretinde ca este ar fi fost sa joace pentru tara sa. Ce ar fi sa nu mai mearga nimeni la munca pt ca nu ii place mecla sefului?
udinese-inter 3-0
Pai raspunde. Dar abia prin 2032 sau 2064, depine cand crapa Sandu sau urmasii sai. Dupa mondialul din 2104 sigur scapam.
Pune mai presus interesul propriu in dauna interesului national. Si recordul lui Dorinel Munteanu in dauna lui Hagi este tot meritul razbunarii satanei.Cat despre Sapunaru, cred ca a trecut peste momentul Porto. La Zaragoza am auzit numai de bine de el. Dar in fine, cine poate trece peste ranchiuna Satanei? Si Daniel Niculae a refuzat mult timp sa vina la nationala din cauza Satanei. Iar echipa nationala se vede clar, este doar o afacere de familie pe axa Piturca-becali. Altfel nu imi explic locul lui convocarile dese ale lui Dodel.
in primul rand echipa nationala nu este proprietatea personala a lui Piturca. In al doilea rand Piturca raspunde de rezultate. Sa ne aducem aminte si de Van Ghal care il tinea pe tusa pe Van Persie. Oricum, nu este prima data cand Piturca nu suporta un jucator. Sa ne aducem aminte de certurile cu Hagi si Popescu, de ura pe care i-o purta lui Danciulescu, in momentul in care Danciu era in varful carierei, de neconvocarea celor care erau impresariati de verii Becali. Si la Steaua i-a pus pe jucatori sa rupa contractele cu fratii Becali. Practic el isi plateste politele prin intermediul jucatorilor si a functiei sale de antrenor sau selectioner.
Mutu a fost un nimeni, liderul unei generatii de ratati, de manelisti si de golani.Lasa-ma cu Mutu!Un Denis Serban , de ex, a fost de 3 ori mai bun decat Mutu.Piturca e din acelasi aluat cu MUtu, oameni mici moral, intelectual, ajunsi persoane publice , lideri de imagine si opinie, dar ei nu stiu sa lege 2 cuvinte sau 2 sireturi.Ca si MUtu, Piturca a stat numai cu nasu intre tzatze , carti de joc si bautura.. si vien si ne explica nu stiu ce la televizor, din postura expertului..sa fim seriosi, ne meritam soarta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.