Alte știri din fotbal
Gigi Becali s-a săturat și vrea să scape de integralistul din Dinamo Zagreb - FCSB: „Nu e de noi”
0
Fostul arbitru din Superliga a cumpărat un hotel cu 3,5 milioane de euro » Cum arată complexul de pe litoral
0
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Ocazii mari la ambele porți
0
Uriașul de 1,96 metri, prezentat în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Ptr ca e asa cum vede el! Si nu e toata lumea....
In fotografie nu are ce cauta e adevarat, dar pe teren e asa cum spune Cirtu! Da tu in loc sa citesti explicatiile mai bine ai facut un *** mai mare ca Mbape!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi realizați ce *** este George Rotaru? Cum mă să duci această rivalitate din campionat atât de departe?! Voi ați auzit pe cineva de la Steaua să lovească în Bancu după meciul cu Austria??? Lipsa de respect și fair play venită din partea lui S.Cârțu nu se poate traduce decât prin mojicie crasă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cuum?!Pai vinovatii de serviciu erau de obicei fostii dinamovisti?Ce faceti,iesiti din protocol?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.