Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Nistor in loc sa ceara un tricou le-a cerut 1 LEU pentru dinam0
Ne mai trebuia si teatrul tanase
p a t r u......! vai de caaapu nostruu...
Are si bulan, cu Rennes a luat 6 puncte si nu merita niciunul!:)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat timp vor exista clanul Becali și Ana Maria Prodan în fotbalul romanesc, nu ne vom califica nicăieri, țineți minte aceste vorbe!
Daca bate Spania de la 7 in sus castig 200 de milioane la pariuri si ii donez unei case de copii, să manancă si gura ta ceva, amarâtule :))
Mai cade si in repriza a doua si deja ajunge la 60...
Tot Mogoș e de vină și pentru această înfrângere? Crucificați-l!
Aia nu-s futbolisti. Sunt *** remarcabile. Nationala asta e sub 100 mondial. E rezultatul unei societati ***. In frunte cu demnii corifei ai mai marilor sandu si mitica, adica actualii mediocri care pun batista pe tambale, adica gigeii, mititeii, borceii si gesepeii care vad peste tot bombe, senzationescu, breleante si tot felul de naluci si nazbatii. Iar aia saracii nu stiu sa faca un stop, sa dea un rist, sa se demarce, sa faca marcaj, sa tina linia de offside, etc. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.