Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
....dar Nistor nu are impresaar pe fina antrenorului !!
care anume...?! mai bun zecar ca Ianis n-ai actualmente in Romania, pur si simplu nu ai, sa ne rugam sa-l bage noul antrenor titular la Genk si vei vedea cine e Ianis.
Zi-mi vreo doi din aceia cu valoare peste Ianis la care faci referire
Lider nu poate fi decat unul care e titular intr-unul din campionatele care conteaza, deocamdata numele lui e Radu. Ianis poate face cariera cu sor-sa in actorie, a fost figurant pe teren si in plus a aratat ca poate sa si planga. Aa, ca sa nu mai zic ca a zis Craciunescu ca e frumos.
Stanciu e ținut titular deși e mediocru meci de meci !!! Nistor e peste el la toate capitolele : tehnică, rapiditate, pasă, execuție ! Zicea Stanciu că aleargă cel mai mult din echipă ?! Poate, dar niciodată cât aleargă Nistor între cele două careuri !!!
Imi place cum joaca Hagi jr! I as sugera seniorului Hagi sa l rascupere de la echipa belgiana, ca sa joace tot timpul! Acolo nu a fost folosit! Dupa ce a fost rascumparat de la Fiorentina a crescut! Acum iar este in involutie! Rascumpararea e singura solutie sa cresca din nou!
Imi place cum joaca Hagi jr! I as sugera seniorului Hagi sa l rascupere de la echipa belgiana, ca sa joace tot timpul! Acolo nu a fost folosit! Dupa ce a fost rascumparat de la Fiorentina a crescut! Acum iar este in involutie! Rascumpararea e singura solutie sa cresca din nou!
Cine NU vede talent la Ianis Hagi, E ORB sau RAU VOITOR... Singurul lucru la care Ianis e inca deficitar, e FIZICUL... Trebuie sa-si imbunatateasca Masa Musculara si va putea fi chiar Mare Fotbalist.
Ianis n-a fost, nu este si nu va fi fotbalist. Antrenorul de la Genk n-are de ce sa-l bage pe teren, nu stie sa dribleze si in plus are vreo doi african cu parametri fizici mult mai buni ca el.
Manitaaaa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.