Alte știri din fotbal
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
0
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Ocazie mare ratată de Grigoryan
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Știri din fotbal internațional
Anunțul zilei în Premier League » A avut loc primul contact între Liverpool și Xabi Alonso
0
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Ionuț Radu, întâlnire inedită în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
asa tata asa fiu...pe cuvant de onoare dak romania are nevoie de aroganta acetui asa zis jucator de fotbal
Voi suntet degenerati si retardati.Pai la Nationala e bun si cand vine in Ghencea.Bolilor trebuia sa-l aplaudati ca reprezinta ROMANIII in Italia e ROMAN nu merge la furat si sa se prostetituieze. Ce Hagi A fost un mic fatza de Arian Mutu. Adrian e baiat inteligent voi cu ce va laudati?faptele vorbesc!!!
stelisti jegosi,parazitii europei!
foarte sa numai vina la Nationala; nu o sa moara nmeni n-avem nevoie de fite si vedetisme avem nevoie sa pna osul oricum in 2010 nu avem sanse sa ne calificam la Campionatul Mondial asa ar fi bine sa ne axam pe tineri si sa reconstruim echipa pt. 2012. Sa bage tineri doritori de perfomanta si glorie si nu smiorcaiti indolenti.
Nu e o mare pierdere.....pai ce meciuri mari a facut drogatul asta la nationala: NICIUN MECI MARE. CAND a avut sansa, cu Italia, a dat-o in bara!!!! ASA CA FARA EL SAU CU EL...ESTE TOT UNA!! Nici nu se compara cu Hagi!!!!
Oi fi si mataluta vreun cetatean de oroare de dai interviuri la "societatea argeseana", sau poate vreun parlit de baron local fara diploma! Ce a ajuns tarisora asta: au transformat-o mutii in albie de porci! Da-i nas lui ivan si se urca pe divan!
da-l dracu',s-o boicoteze si el si chivu,radoi,coccis,banel-srapnel,petre si alte antitalente pline de fumuri,doar asa mai putem spera la rezultate cu nationala.
Mutu nu are ce cauta nici in Constanta - noi incercam sa ferim tanara generatie de exemplele proaste!
Boicoteaza mutu nationala? ATATA PAGUBA, SA VINA CAND l-OM CHEMA NOI!
EU DUPA CE AS CITI ACESTE MESAJE, M-AS CERE SINGUR AFARA DE LA NATIONALA...IAR TATICUL AR TREBUI SA STIE DE ACUM INAINTE CAND SA TACA...SI SA BAGE CAPUL IN PAMANT DE RUSINE, CA STRUTUL, CA NU SI-A CRESCUT PLODUL BINE...MA INTREB DACA NU CUMVA II BAGA IN MANCARE NISCAIVA DROAGE CA SA IL ANTRENEZE CAND ERA MIC ::))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.