Știri din fotbal internațional
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Favorită detașată » Cum arată cotele la câștigarea Campionatului Mondial înaintea „optimilor”
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
America la 250 de ani: cum văd aliații și adversarii Statele Unite acum. ...
Libertatea
Dincolo de mituri: ce sărbătoresc, de fapt, americanii pe 4 iulie. Detaliul ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Primăria București câștigă procesul cu Institutul „Elie Wiesel”: numele ...
Libertatea
BRAVO ROMANIA !!! BRAVO STANCIU !!! In sfarsit avem un numar ZECE !!!!! Bravo lui!!! Nu trebuie sa mai lase ZECEle "de pe spate"!!!! R O M A N I A !!!!!!!!!!!
MAMA CE FRICA IMI E,HAHAHA,3 DAM LA FCDBISTI,3 LA PANDURII,3 LA ASA,PAPAPA,*** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu ce centrari ai vazut la Popa, mie mi se pare ca are viteza si dribling, in schimb centrarile le da total aiurea, ar trebui sa scoata capul din pamint. In plus, are doar picior drept, l-ai vazut cind primea mingea pe partea stinga, trebuia sa faca nu stiu cite intoarceri ca sa-si aseze mingea.
Cei din aparare au fost cei mai buni, poate Chiriches a mai avut ceva scapari. Stanciu e bun, e pe val, dar niste sclipiri tehnice nu's de ajuns, trebuie mai multa maturitate. E o promisiune pentru viitor, sper sa nu se piarda pe drum.
E greu sa incurajezi un jucator pe care-l ignori de un an si care la primele doua selectii a fost peste inventiile lui tata Puiu.
Popa a reusit cateva centrari bune si treceri in viteza. Daca-l compari cu Ivan Turbinca si Plange Torje e mult peste randamentul celor doi.
fara indoiala stanciu e bun dar e cazul sa o lalsam mai usor cu laudatul ca sigur i se urca la cap comentatorii penibili rau ce or fi vazut bun in jocul lui adi pompa de l-au declarat jucator de baza nu stiu
Imi pare rau ca nu este aplaudat si incurajat mai mult in special de Iordanescu. Dar asta e, tot mentalitatea comunista a ramas din pacate . Declaratile lui Iordanescu sunt total aiurea . :( .
da da, mai ales sapunaru care a facut 2 penalty uri, excelent :))
Indiscutabil că acest Stanciu e o valoare câștigată pentru NAȚIONALĂ.Totul este însă cum va fi șlefuit de -acum înainte,cine se va ocupa de el mai aproape,care să fie în primul rând un f. bun pedagog și apoi antrenor cu mult tact și răbdare.Aluatul e bun,mai trebuie și ingrediantele să i se potrivească.Cu Adi Popa poate fi un tandem valoros.Lipsește Naționalei o individualitate matură la mijloc cu reale calități de- alde DOBRIN.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.