Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
du-te la babasha pitecantropule!
Nu tie rusine incultule, si cand belgienii va bat atunci ce zici , esti un badaran un derbedeu
poftiți la polițe, e gratuite ele, plătește neicusoru Nicușor
Ce tupeu ai,stanciule....
la urma urmei, e jalnic cu mingea la picior, desi se intalneste cu ea destul de rar. dar cred ca lumea pierde esenta aici: puscas a spus in mai multe randuri ca nu citeste presa si nu-l intereseaza criticile. alegerea lui, probabil si asta ii incita pe multi. dar stanciu, capitan, trebuie sa ia pozitie. mi s-a parut ca omul a indemnat la decență si nimic mai mult. oricum, efortul depus de el azi pe teren a fost supraomenesc. arata desfigurat in momentul schimbarii. si-a pastrat calmul la declaratii. putea, la fel de bine, sa reactioneze ca lucescu jr cu copos.
Amice, în noiembrie-decembrie o să merg să susțin naționala feminină de handbal a României pentru a patra oară. Tu nu ai habar ce înseamnă să fi suporter. Tu ești doar un postac supărat pe tot ce mișcă.
Du-te, ba, de aici! In preliminarii ati fost cam praf iar acum ati facut un meci bun. Demonstreaza in continuare, lasa contrele cu presa. Umilinta, Stanciule!
Mi ai zis-o patriotule. Mi-e rușine deja
Ma uimește faptul ca după victoria asta de nicăieri toți "patriotii" au ieșit la lumina. Voi astia mandri ca sunteți romani o data la 24 ani.
"Capu" "acu" "dumnezeu" "Romanasule" îți mulțumim pentru inestimabila ta părere și pentru ca ai reușit, cu dificultate sa o împărtășești aici. Poate reușesc băieții sa treacă de grupe și tu sa le setezi un nou obiectiv.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.